Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azt nem tudom, amire van lehetőség a garázsban egy gerendára, vagy akár csak egy kampót becsavarsz a plafonba vagy akármi
Koszonom!
Segédváz magasságában van 1 hely ahol át tudod fűzni a lapátnyelet.
Es te mire akasztod a kötél másik végét? Nincs hova felakasztani ezt az egészet. Ez az ami hiányzik nekem.
Amúgy ez lenne nekem az ideális megoldás.
A blokk alá, vagy a kipufogó alá mehet az alátámasztás? A kipufogónak nem lesz baja, nem kevés az ha azt támasztom meg?
Kipufogósor alá lapátnyél,a henger elött.Két hokedlin pont stabilan áll.
spanifer vagy kötél aztéán fel kell emelni az elejét a garázsban, kormánykifli, kormánnyak vagy ahol rögzíteni tudod
Mehet csomagban is,tel szám az adatlapomon.
Igy is érdekelne a szett, csomagban elküldhető vagy csak személyes átvétellel?
Ok,
Szeva
A régi számomon elérsz,kávéra összefuthatunk bármikor!
Szeva cimbi
nagyon baráti az ár, azt kell mondjam önköltség alatt adod

telefonod, meló a régi?
ha arra járok egy kávé vagy valami?
FIGU
Doboz nem az enyém,de givi kompatibilis a tartó és igen masszív.
Ejjjjjjjj! Ütösen nézz ki. Érdekel a történet, dobozkád is meg van esetleg?
Helló nekem van eladó táska,hozzá való ülés púpal.Givi doboz is paszol hozzá.Púp +táska 15000 ft.
Köszike ! Bocsika mostanában nem voltam fent! Nem tudod esetleg a tatyi fantázia nevét? És mekkora a tároló kapacitása?Kissebb turákra alkalmas?
Elore is koszonet.
keszitek fotot...
2007-es Z750re tud valaki eredeti tükröket?
Gyagyás vagyok nem értem. Nincs ott útban a kipufogó cső?
Doltsd az oldaltamaszra a motrot, es a masik oldalan tamazt ki a blokktol egy leccel. Addig nyomd be a lecet amig megemelkedik az eleje.
Hova :D
Kösd fel a kormánynál fogva.
Ha az első kereket szeretnem kiszedni, akkor mi a jó házi megoldás? A régebbi motoromon hátsó emelővillára lett rakva a motor, és a blokk alja (pontosabban a váz blokkot tartó része) meg lett támasztva gerenda darabokkal (két gerenda darab, és közé fa ék), és stabilan állt a motor első kerek nélkül is. Itt viszont útban van a kipufogó...