Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkuldtem a levelet megegyszer, hatha..
Befuveztem. A bal oldali kellene.
sziasztok z750re valami szuper vissza pillantot keresek kőszi
Lecsekkoltam még egyszer hozzám nem érkezett meg! Küld el a cimedet az email cimemre vagy add meg és küldök egy robbantott rajzot! Left az nálam ball te meg jobb oldali tömlöt irtál!
Kedden 17 ora utan ment egy freemail-es cimrol ide a level: kawasakikukacsteelhorsemotorponthu
Az angolnyelvu szerviz dokumentumban "left radiator hose", jobboldali radiátor tömlő néven van.
Mennyiért tudsz szerezni ilyen csövet? Ha jól értem te pécsi vagy, így plusz postaköltséggel kell számolnom.
Nem!
Kuldtem tegnapelott emailt nem kaptad meg?
Szia! Tudok segiteni,adatlapomon elérsz!
Sziasztok!

Z 1000, 2004es. hűtőre való idomot keresek!
kisfranky@gmail.com - ide dobjatok üzenetet!

Köszönet!
Sziasztok,

volna egy pár eladó szajrém új Z-hez.
1. Mivv Suono összekötőcsővel és db killerrel.
2. LSL adapteres 2 csavaros bukógomba.
3. Panyo pajtás által komfortosított hátsó ülés.
4. Műanyagos Csabi féle matt fekete hátsó sárvédő, eredetileg 07esre csinálta, de kis mókolás után felment a 09esre is. A fékcső rögzítési pont különbözött.

Ha valakit érdekel valamelyik dobjon egy mailt.
Valakinek 03-Zezredeshez szelvedo plexije elado(gyari)?
Havernek kell veszi/viszi...
Szia

Ha esetleg még aktuális most raktam fel a hírdetést.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-5
160533

Üdv Balázs
Szia Adee-ZZZZZ!

Ok! Csörögj rám ha mégis aktuális a dolog! 18500km van benne+friss
lánc, olaj. Sajnálni fogom de alig használom+kellene a pénz!

Sannyi
Sziasztok!

Új vagyok még itt és szeretnék kérdezni
Van egy eladó:
2006 Seat Ibiza 1.4 Pd Tdi amit szeretnék értékegyeztetéssel egy 750-es Z-re cserélni.
Egy 2006.6 havi van eddig talonban, de nyitott vagyok mások ajánlataira is.
Az autó és a motor különbözete viszont minimum 600e kp-nak kell lennie (annyi az asszony pajtás része )

Ha tudtok esetleg jó áron sisak(M),kesztyű(M-L),2részes ruha(180cm magas vok) és csizmát(43-45) ajánlani, annak is tudnék örülni. (Max 100e a lélektani határ)
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Szia sanyil!
Köszönöm . Szép motor csak sajnos olyan dolgok jöttek közben hogy le kell tennem a motor vásárlásról. Családi válllalkozásunknak be fog állni a munka vagyis elfogy és váltanunk kell. Szal arra kell a pénz. Talán tavasszal ha tudok gépet venni. Esetleg valamikor megnézném hogy milyenek a gépek meg mennyire kényelmes azt megnézném. de motorot vásárolni mostanában sajnos nem tudok :(
Szia Adee-zzz!

Látom környékbeli vagy! Lehet hogy ismerjük is egymást!
R6 fórumon olvastam hogy az R6R-ről kérdeztél! Nekem k4-es 600-as
gsxr-em volt az r6r-előtt és nekem az utóbbi kényelmesebb!
Az enyém úgy néz ki hogy eladó lesz ha érdekel akkor csörögj rám!
Az adatlapomon fent van a motor.
Tel.:06306800653

Sannyi
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz
Sziasztok!
Mivel nem akarom, hogy rajtam maradjon az olaj, ezért 8300Ft-os végső áron eladásra kínálom! Motul 5100 10w-40 4liter. számlával ha kell.
z750(s)-re keresek a vízhűtőt a blokkal összekötő műanyag csövet (motor jobb oldalán a henger mellett,blokk felett van.)
Az enyém valahol defektest a bilincsnel, es a tovabbi szorítás sem segitett ezen. Meg az is lehet a huto adta meg magat valahol...
nem tom esetleg délután egy lájtosat valamerre.... abban benne lennék :)
egybe ahogy van. Nem veszek le róla semmit. Sőt még van a gyári kipuff gyári rendszámtartó, gyári index, van egy új első fogaskerék, KN szűrő + van egy szinte új gyári szűrő egy hátsó gumi, 12V csatlakozás stb stb....
hasidom külön? Kipu külön? Sebességszenzor külön, Fokozatkijelző? . Gurulunk ma?
Sziasztok!
Fájó szívvel és most sajnos nem motorcsere miatt eladó lett kicsi zéém. :( Érdeklődni itt is vagy e-mailban vagy ha szükség van telefonszámra akkor megadom.
Sziasztok!
Sajnos kiöregedtem ebből a stílusból. Ha valakit érdekel vagy tudtok valakit aki keres ilyent akkor nekem lenne egy eladó Z 750 S-m!
Az utód már megvan!
köszi
hi
ha jól emlékszem nem volt 2000/liter
autóhoz is vettem ezt azt ezért nem tudom pontosan