Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, meg 1x koszonom a sok segitseget. Ma este elarulta a titkat a kicsike! :D A camshaft szenzor serult.
Hello,

Az általad leírtak alapján nem tudom, mi lehet a hiba... Az FI működése így normális.
Ha jól értem akkor megnézted, hogy szikrázik-e a gyertya. Ha van egy plusz gyertyád, akkor valamelyik szélső (1.v.4) henger "pipáját" lehúzva ki tudod tesztelni, csak vigyázz, ne a testelésnél szikrázzon, mert akkor nem a gyertyán húz át, ott hiába nézed...
(A gyertyapipákat határozottan rá kell nyomni!)
Van a gépben utólagos riasztó, vagy PC? - ugye a 2003-as nem immos... (Ha le lett kötve az aksi, lehet nem lett minden visszatéve. pl, ha a PC negatívja nincs az aksin, vagy a riasztó negatívja, vagy pozitívja nincs visszakötve akkor nincs szikra....)
Ha ezek nincsenek, akkor a bukáskapcsolóra tippelek. (31-es hibakód) Ez egy mágneses kapcsoló a hátsó rugóstag mellett. Rázd, kocogtasd meg!
Ha le volt véve a tank, nehezebben indul. Ekkor párszor gyújtás fel-le, és aztán indítózni. Legyen rendesen feltöltve az aksi. Ha nem jelzi, hogy üresben van (pedig igen), akkor húzd be a kuplungkart indítózáskor.

Z.
immobos a kulcsod?
borulas erzekelo a hatso kerek elott rendben van?
Szia,
a gombát 20.000Ft-ért szeretném eladni.
szia!

a gombákat mennyiért adod?
Nekem is ki szokott villanni, mert nem jó a sebesség mérő szenzorom. De ha leállítom és visszarakom a gyújtást, csak akkor jön elő megint ha magas fordulaton pörgetem. És a hibakódot csak ekkor lehet kiolvasni. Tehát szerintem indítózás után mikor világít próbáld megnézni. Az elején az csak ellenőrzés.
Vízhőfokot csak akkor jelzi ki ha elérte a 40 fokot előtte semmit, szóval az nem hiba h indítózáskor nem jelzi ki a hőmérsékletet ha csak a légköri hőménérsékelt nincs 40 fok felet tartósan
Köszi a manuálokat !
Koszi mindenkinek a sok otletet, tanacsot, meg a manualokat.
A jelenseg a kovetkezo:
- rateszem a gyujtast --piros lampa kigyullad (f1) 3 masodperc utan kialszik
- inditozok, nem indul el, a piros lampa kigyullad (f1)
- leveszem a gyujtast, visszateszem, a piros lampa (f1) ismet csak 3 masodpercig vilagit

AC mukodik, gyertyakat kivettem, visszatettem, nem szikrazik. Tehat az ECU-ban nem rogzit hibat, nincs hiba, minden normalis. Ennek ellenere nem indul. Amit eszrevettem, hogy a vizhofokot nem jelzi ki az ora. Koszi meg 1x

Szeles utat!
gyújtás rá. ha villog akkor a felső gombot(mode talán) 2-3mp-ig nyomni kell. Aztán kiírja a hibakódot. Szervízkönyvben meg tudod nézni. vagy írd le megnézem én.
Mibol van ez platinabol? (A teli leallasig eljarok vele, aztan szetszedes utan meglatom a cso serult-e vagy maga a huto...)
Hello,

le tudod írni pontosabban, hogy mi az, hogy nem indul, nincs szikra...
Az önindító, benzinpumpa reagál a gyújtásra, indításra? Honnan tudod, hogy nincs szikra? Üresben van-e a motor, kuplunggal, vagy anélkül próbáltad indítani.... Hol látsz sérülést a motoron...
Ha csak a bal oldala sérült a motornak nézd meg a következőket:
- generátor vezetékelése,
- kuplungkar kapcsolója,
- kitámasztó kapcsolója (!)

Részletezzél, vagy tegyél fel videót, hogy tudjunk segíteni...
Z.
Koszi mindenkinek. Ezekkel mar megvagyok. Inditaskor hibajelzo F1 lampa vilagit, ha leveszem a gyujtast es vissza, akkor mar nem vilagit. :(
Hello!
Valamelyik lámpa nem világít a műszerek közül indításkor?
Jobb oldali "vészleállítót" nézd meg! Szerintem a Z dőlés után elindul, a zx10-ben tudok ilyen elektronikáról (órában), ami nem engedi beindúlni.
Szia!

9980ft a bal csö
Ez a terv... :D
hi
szerintem nézd át a biztosítékokat,
illetve cseréld ki akkor is ha jónak tűnik,
nem nagy meló, de okoznak gondot,
illetve van benne dőlés érzékelő ha jól emlékszem,
ami eséskor áramtalanít,
ezt különböző gombok nyomkodásával,
gyújtás ráadással lehet orvosolni,
ebben talán KawaZsolti tud segíteni,
FIGU
gmail a nyerő. Javaslom, hogy válts.
Váltást megkönnyítő, hogy be lehet állítani, hogy a freemail-re érkező leveleket átvegye. Ha válaszolsz rá, akkor a végére meg odaírod, hogy cím változás... 1 idő után már csak a spam fog menni a freemailre
Igen a bal oldali (ahogy ülsz a motoron /nem úgy mint sokan ahogy ülnek a lovon.../) Remek rendszer ez a freemail...
Udv az uraknak, holgyeknek! Par napja sikerult szert tennem egy 2003-as Z1000-re. Nem indul. Nincs szikra. Az elozo tulaj elmondasa szerint amiota eldobta (kormanyra esett, bal oldali kapcsolok letortek), azota nem indul. Van valakinek valami otlete, hogy merre induljak vele? Elore is nagyon koszonom a segitseget!
Szeles utat mindenkinek
http://www.facebook.com/pages/... Itt motoros témákról van szó :) Nekem is kawám van azért céloztam meg ezt a helyet !
Probáltam küldeni neked egy Robbantott ábrát de mindkétszer visszajött nézd meg a postafiokodat valami gubanc van! Bal oldali vizcsö kellene?
Most megjött!