Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Termeszetesen a masodik tengely szo is egyes szamban szeretett volna szerepelni.
Ha a google nem csal, akkor a Z750 elso tengelye 20mm atmeroju, mig a 05-06 ZX6R 25mm-es tengelyeket kapott.

Ennek fenyeben hogy marad meg az elso kerek?
Gyári pont jó, már írtam.
Picit folyt meg vagy nem látni semmit? Ha nem látni semmit, akkor a km szenzort nem adod el külön? Így is jól jár aki megveszi
2008-as gyártású,3 db gyári kulcs,szervízkönyv,törzskönyv,üléspúp+gyári ülés,hasidom,szélvédő,bukógomba,polírozott felnik,sportdob db killerrel,szivargyujtó,gyönyörű állapot,műszakilag is kifogástalan.Egyetlen hibája,hogy a műszerfal lcd-je megfojt.
na na a nagy testvér mindent lát
Pedig jó képű moci
Lassan már csak én maradok a régiek közül.
Hát ezt szomorú hallani.
Valami pontosabbat légyszi :)
hi.
V 3000 olaj van ?
arban mit kostolna?
Hi.
Dobj egy emalit legyszi a motorrol,es friss kepeket is rola,adatokat ,extrakat.
andraskorosi@freemail.hu
Köszönöm
Sziasztok.
Motul 5100 10W-40 4T 4literes: 9ezer jó magyar Ft. Érdekel valakit?
Rengeteg féle olajat tudok szerezni. Bomba árak. Ha nem hiszitek kérdezzetek
Rendben!
Sziasztok
Eladó az én motorom is!
Családi okok miatt(válok).
Olcsóért 1 milla,esetleg autót beszámítok.
Nem birok az àrával.
Mindenáron 750-es kellene? 1000-es nem jó?
Z1000
Lehet majd lesz egy, de még nem ígérem. Ha igen akkor is télen valamikor.
Koszi az infot.

Neztem is korabban pont a Tiedet, hogy azon nem a gyari eleje van, probaltalak is felvenni Skypeon, hogy kerdezzek rola par sort, de ezen a teren nem jartam tul nagy sikerrel.

A Tieden a 05-06 636 eleje van? Azt lehet tudni, hogy mi mindent kellett faragni rajta, hogy passzoljon a Z-hez?
Szia! Van A többit légyszi az email cimemen beszéljük meg!
ha a kerekedet (+fektarcsakat) meg akarod tartani akkor 2003-2004es 636os elejet vedd.

ha mindent cserelsz akkor 2005-2006os 636 a tuti
Ha jol latom, akkor Te Z1000-be raktad be a 636 elso futomuvet. Nalam a Z750-el talan annyi nehezites lesz, hogy a Z1000 kormany kifli is kelleni fog a teleszkop atmeroje miatt. Ennek meg utana kell neznem, hogy ki milyen atmerovel rendelkezik.

Az elso felnibol melyiket hasznaltad? A gyarit, vagy az is jott a 636-bol?
A zx10 a nehéz dió, mert ott tengelyt kellett esztergálni, alsó villahidat maratni. A 636 simán belecsúszik, a tárcsák is stimmelnek 1 órás meló ha egyedül csinálod.
Igen, pont azon gondolkozok, hogy Z1000, vagy ZX6R elso futomu iranyaba induljak el.

A Z1000 azert tunt csabitobbnak talan, mert ugy gondolnam, azt valamennyivel konnyebb lehet belefaragni a Z750-be a valamennyire egyezo tipus miatt.