Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, ez a gyertya eredeti NKG vagy más cég által gyártott de egyenértékű az CR9EK gyertyával?
Ha ZZR-hez keresel alkatreszt, akkor gondolom jobban jarsz a Kawasaki ZZR topical.
Tudsz jobb helyet? Valahol el kell kezdeni
Köszi! A steelhorsemotors honlapon kértem ajánlatot, arra gondoltál?
Akár rá is réhetnék, de minden cuccom Egerben van
http://www.kawasaki.hu/offer.a...
Agentbulu,szomszéd,valaki.....ráé
rtek?
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Nem biztos, hogy ezzel a legjobb helyen jarsz.
Keresek Kawasaki ZZR 250-hez karburátor membránt. Ha valaki tud ilyenről, kérek egy elérhetőséget.
Tudsz adni valamilyen elerhetoseget, ahol tudok neked irni?
Tudok belole barmennyit hozni. Az adatlapomon van e-mail cim, ha arra dobsz egy levelet, akkor meg tudjuk beszelni a reszleteket.
hali
úgy van ahogy írod ,
bár nekem eszembe se jutott a fűtött garázs
tán mert sose fűtöttem, mindentől függetlenül ha nem használod télen, szerintem inkább tavasszal cseréld.
FIGU
Engem is érdekelne 4 db új.
Hali! Nagyban árulod vagy csak van pár darabod, amit el szeretnél adni?
NGK CR9EK gyertya 1750ft/db aron erdekel valakit?
Hali, plusz én befújkáltam a kuplungbovdent, lábtartók, hátsófékkar vagy pedál, sztender fogáspontját WD40el. WD40 500ml-es 1350Ft-ért jó ár?
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, de már jó ideje olvasom, sok hasznos infót lehet találni.

Ez a téli "pihentetés" az aktualitása miatt engem is érdekel. Olvasgattam és abban egyetértek, ha a hőingadozás veszélye fennáll, akkor nem érdemes olajat cserélni ősszel, mert nem tesz jót az új olajnak, illetve a kicsapódó víz oxidációt okozhat. Viszont szerintem abban van ráció, hogy akinek biztosított az állandó hőmérséklet, ott jobb, ha nem a szennyezett olaj áll a motorban mondjuk 4 hónapot. Persze a legjobb talán a 2 olajcsere lenne, de arra kinek van pénze. :)

Üdv.:
Márk
Hali
lószart
inkább tavasszal cseréld,
például télen lehetnek fasza hőingadozások, +10, -10 a fémeken ilyenkor lecsapódik a levegő páratartalma,
pont ezért tank csurig ahogy már előttem írták, olaj csere tavasszal,

kivéve ha télen is használod és amúgy is időszerű lenne,
FIGU
Délután gurulok valamerre valaki csatlakozik?
Hali, éppen akartam kérdezni, hogy ti hogy raktátok el a gépet. De már kérdezték elöttem így leírom én, hogy raktam el. Van szerencsém télen egy olyan helységben tárolni a gépet, ahol 10-15fok van. Gépet tele tankoltam, lemostam, lánncot befujtam, beállít, hátsó emelőre felrak, aksi kiszerel, (fagyálló mérése, ezt nem tettem meg). Vastag pléddel letakartam, majd 1 gumi ágylepedőt még húztam rá. Úgy olvastam, hogy ha esedékes az olajcsere akkor jobb elrakás elött cserélni, mint tavasszal. Vélemény?
Pontosan így van, nem szabad üres tankkal eltenni a gépet, hacsak nem akarsz rozsdát pucolni a szűrőből és máshonnan. Amennyi belefér, meg egy kicsi.
Állítólag pont az a jó, ha csurig van töltve a tank. Már ha valaki meg tudja állni, hogy egy verőfényes januári délután ne menjen el egy körre...
10ezret,a bolti ára 15ezer volt.
Mail ment