Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szervusz! Tatán lehet megnézni a bukót?
Hali! Mondjuk már nekem sincs meg a Z de érdekelne a csizma & kesztyű kombód! Tolok egy mailt! Köszi!
szeva Gyapi koma
szomorúan hallom mi a szitu, sisak érdekelne nagyon de sajna kicsi,
vagy a fejem nagy L-es kellene,
de ha tudok valakit bármire hívlak
FIGU
Az első variáció nagyon húzós árban , a második meg sajna külön nem eladó! Azért köszi szépen!
Szevasztok
Megváltam szeretett Z-m től,így eladó lett pár motyó:
Shoei XR-1000 Joust (m 57-58 méret)szalon állapotban,ajándék gyári sötét plexivel+a gyári víztiszta pinlockos,minden motyójával.40000 ft
Madif bőrkabát(54-es) szalon állapotban, protektoros,béléssel,hozzácipzározható protektoros bőrnadrággal(50-es)35000 ft
Alpinestars csizma 43-as,jó állapotban:8000 ft
Ajándék alpinestars kesztyű Z fórumos vásárlónak.
Sokkal egyszerűbb, ha levágatod, lerövedebbítteted a a gyári dobod. Ugyanúgy fog kinézni és a hangja is hasonló lesz
Újat az X-bike forgalmaz . A listában 262 e pénzt kérnek érte.
Időnként van -30% akció , akkor lehet érdemes rámozdulni.

B verzió : a hasznaltauto.hu -n van egy eladó piros Z1000 ezzel a
kipuffal , egy telefont megér hátha elboltolja külön a gazdi.
Sziasztok!

Valaki tud segíteni nekem Laser X-trame kipufogók vételében? Használt is érdekel természetesen! 2005-öz Z1000-re
Vélemények infók tapasztalatok valakinek?

Köszi!
A hűtővíz fagyáspontját én a kiegyenlítő tartályból vett mintából néztem meg.
Ez a régebbi Z-n az ülés alatti bal oldali műanyag takaróidom alatt van (1 csavar), az újabb Z-n pedig (ha jól tudom) jobb hátsó idom alatt...

Z.
:) Örülök neki :) Vigyázzatok is rá. Lehet hogy jövőre elnézek arra majd ha összejönne valami :)
Enyimben 63E km van. Lassan én is megnézném, hogy hány fokig bírja a hűtővíz. :-)) Csak azért írom, hogy ne ess kétségbe.
Aham, bar annak nem igazan allnek neki egyedul. :S
Feltetelezem gyarilag ezek fagyalloval vannak feltoltve, azota tudomasom szerint nem lett cserelve a hutofolyadek. Nemreg voltam 18ezres szervizen, de ott nem hinnem, hogy megneztek volna milyen hutofolyadek van benne.
tank le és alatta megtalálod
Sziasztok,

A hutofolyadekbol hol tudnek mintat venni? A szervizkonyvbol azt szurtem le, hogy le kell venni az egesz tankot es csak ugy lehet hozzaferni a hutofolyadektartaly beomlonyilasahoz. Mas modszer nincs? Iden vettem a motort es nem tudom mi van a hutofolyade helyen, leellenoriznem hany fokig birja.

Udv,
Jó kezekben van/lesz a kis vas , erről majd én is kezeskedem
Egy kis segitsegre lenne szuksegem. Gondoltam utoljara megjaratom a motort meg iden, aztan kiveszem belole az aksit, hogy ne legyen kint a hidegben.

Menet kozben azt a problemat tapasztaltam, hogy a motor valamiert nem akar 6000 fole porogni. Hatodik sebessegben a gazt teljesen kinyitottam 5500 RPM, 120km/h kornyeken es konkretan semmi nem tortent, a motor ment tovabb, mint eddig, nem kezdett el huzni es a fordulat sem emelkedett. Amikor kinyitottam a gazt, akkor picit lehetett rajta erezni, hogy meg akar indulni, de utana semmi.

Amikor hazaertem, akkor kiprobaltam itthon uresben es ugy sem akar 5500-6000 fole porogni.

Kb. 2 hete allt a motor, azota nem hasznaltam. Elotte tokeletesen mukodott. Valakinek esetleg van valami otlete, hogy mi lehet a problema oka?
hello

írtam neked emailt 2-3 napja nem kaptad meg?
Sziasztok!

Ha valakinek van, illetve tud műszaki leírást egy (jobb fajta) bukógombáról akkor küldje el nekem legyen szíves. Illetve ha tud eladót, szóljon... köszi!

Üdv!
Hát ha jövőre is dolgozom... márpedig remélem.. Akkor nyár végén el tudok kezdeni építkezni. :) inkább az mint motor... van egy motor bohóckodni jó az.
Ez derék, így már érthető :D
majd lehet jövőre lesz motor. :| Vagy lehet elkezdek építkezni... most ez a 2 lehetőségem van :) Am van egy KX 250 esni kelni.. Am szeretem ha rendbe vannak a cuccaim.
Ha nincs motor, akkor minek a csizma :(
rég vettem már. Akkor olyan 3000 Ft körül volt. Nem tudom pontosan.
Én is jártam már meg olasszal -kikönyökölt 6.-ikban- de azért vannak kivételek. Asszony Ducatija jól bírja. Megy 200-at nagy szélben, nyugisan eljár 3-3,5 literből. Kényelmes is. Persze volt ezen is bosszúság (csöpögött a tank) de összességében nem rossz gép.