Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pirelli Diablo Supercorsa !
1 hónapja tettem fel és űber, puha mint atom, bár hogy mennyit megy el majd meglátom, de ha vigyázol rá szerintem egy tizest tuti.
www.motorgumizala.hu első + hátsó=26ezer+posta
közepük hibátlan, a szélükből hiányzott 1-2mm
Melyiknek mi az ára?
azt nem mondtam, de egy 10est biztos
és elmegy 20E km-t, vagy többet?
Pirelli Diablo Corsa III
Verhetetlen!
Pilot
Pilor Road 2, már többször leírtam verhetetlen.
Én is akarok venni, igaz csak télen. Nekem most Bridgeston Battlax BT-012 van. Én úgy érzem, hogy csúszkál. pl körforgóban ha felváltok kettőbe akkor is megcsúszik. De kezelhető, kezdem megszokni csak először furcsa volt :). Adee-ZzZz- nek van fasza puha gumija. Majd megmondja, hogy milyen
Talán annyi, hogy gumit szeretnék venni, de megint nem tudom mit vegyek :) Gyárilag Dunlop Qualifier volt rajta, illetve ezzel találkoztam a CBR600RR-emnél is gyárilag, de egyiken sem szerettem, csúszkált, nem volt jó legalábbis az én vezetési stílusomhoz. A Z-ről pár km után le is dobtam, vettem rá Metzeler M5 Interactot. Ez jó gumi volt nagyon, tetszett, hogy "meredek oldalfalú", nem olyan lájtosan homorú, mint a legtöbb (túra)gumi, de 4000 km után dobós lett a hátulja (kopásjelzőn van, szövetig még van pár km benne..:) Olyan gumit szeretnék, ami szintén ilyen meredek oldalfalú, megállja a helyét pályanapokon is 15-20perces etapoknál, de kicsit többet kibírna, mint az M5. Nagyok az elvárások? :) Ti milyen gumit használtok a Z-hez?
eléggé kihalt a fórum. Nincs valami téma?
Szia , ha mégsem kell neki lécci jelezz valahogy itt a fórumon vagy írj egy email-t!köszi
Valaki Tátra hétvégére? Csüt-szombat
ezt jól meg gyalulták !
van egy srác aki most érdeklődik, ha neki nem fog kelleni, akkor igen
Szia! A kipufogót külön is eladod?
Sziasztok!
Eladóvá vált a gépem, 2007es fekete Z750 12500km-rel, ehavi műszaki vizsgával, full extrás:
LED-es indexek
Mivv Invent sportkipufogó (TÜV tanúsító kártyával, Ebetűvel, hangtompítóval)
Fokozatkijelző
K&N sportlégszűrő
Fém fékcső elöl
Hátsó üléspúp egyedi fényezéssel
Egyedi hűtőrács
Hasidom
Felnicsík
Egyedi tankpad
Egyedi rendszámtartó
+összes gyári alkatrész

Az alkatrészek akár külön is megvásárolhatók
Képek, elérhetőség adatlapomon.
Szia!Igen van ...
van magyar papirja?
Ló***t, betonoztam, holnap meg suli. Nem ültem két hete a kicsikén.
Sziasztok! Lenne egy törött 750es...mennyit lehetne érte kérni?járóképes a motorja...előre is köszi
Annyit a videóhoz, hogy hideg volt még a motor is meg a gumi is, illetve egy pályaszűz barátomat videóztam az első 6 perc-ig, onnantól mentem a saját, biztonságosnak tartott tempómban. Kéne egy pályagép csapatni, sírnék, ha a Z-t törném össze
Király a videó :) Én is fent voltam egy versyses barátommal a Lime Partyn, de a dög meleg miatt nem bőrben mentünk, mivel "Áh, tavaly is felengedtek kodrurában" - szólt a haverom. És idén persze csak bőrben lehetett felmenni :( Pedig nagyon mennék már a Hungaroringen is, jó lehetett.

Euroringre mentünk a héten, csináltam egy lájtos videót, akit érdekel egy Z750 az euron itt a link:

http://youtu.be/zstF_g0TrJY
básztardó
mi a lófasz van, nyomja mindenki nehogy lemaradjon
FIGU
Remek, motorozás. Kiváló vágás, jó zene. Ez Bivaly mester. Jó a kamera képe is. Gratula.