Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Úgy néz ki a dolog, hogy egy Z1000 ('04-es) tulaj leszek. (Lecserélem a küklopszot, és érdekelne bármi amit el tudtok mondani róla...hideg,meleg!

Előre is köszönöm! :)
Hali.Ma próbáltalak hívni délelőtt, délután melózok!
Ja!

Vélemények is érdekelnek hogy milyen pufók !

Köszi!
Sziasztok!

Valaki tud segíteni nekem Laser X-trame kipufogók vételében? Használt is ok természetesen! 2005-öz Z1000-re
Köszi!
140es palyazast lehet birni vele? A valladrol leszedie a szelet? Az alithato resze jol bealithatoe, hogy ne doromboljon a szel a sisakon?
Csá! Eladó 2006-os Kawa Z750-ről túraplexi. "Eladó holmik" menüpont alatt bővebb infót találtok! Üdv
Akkor süllyedt...........
Ekkora délibábot, fekete bukóban, narancs ezredesen, Az Aradi utcában nem láthattam. Inkább 11 körül volt.
Elképzelhető, de nem délibáb volt?
Szia Roys ! Megkaptam a leveled, írtam is vissza mail-t ha gondolod hívj fel, megadtam benne a telszámom.
Csaba, ma láttalak a Belvárosban 10 óra kôrûl.
d
nekem ilyen van es szerintem tokeletes
Sziasztok!
Megválnék szeretett kicsi Zémtől. Ha érdekelne valakit akkor itt vagy e-mail-ben kérdezhet. Minden gyári tartozékát adnám hozzá.
Esetleg csere érdekelne Yamaha R1.
En 700 km fole mentem, de a folyamatos tepaszas miatt a vegen meg a fekert is nehezkes volt kinyulni. Ez a gep egyaltalan nem hosszu utakra valo!
Probalta ezt valaki?
Melyik fajta ved a legjobban a regi ezredesen?
(a turazasok kikeszitenek)
Köszönöm!
Akkor próba cseresznye...
1050 km
Nekem 900 km volt egy nap a leghosszabb. Nem volt semmi gond csak az alfelem elzsibbadt XD Egy zselés ülés és már jó is :)
ÁÁÁÁ... Én max .150km . birok egyhuzamban .Nem is annyira az ülepem ,inkább a felsőcombi -láb gémberedik el . Azt meg tornáztatom menet közben. Szerintem az ülés hosszútávon ,egyhuzamban nem kényelmes...paradox ,de az ülés pozició jóóÓ!
Nekem 640km volt a leghosszabb egy nap alatt, két etapban. Jól bírtam. Igaz este a fenekem hálás volt a fotelért, de másnap nem volt semmi bajom. Szóval a Z imádnivaló. Kezes ördögfióka.
Szia!
Er6f-em volt. 24E km-t mentem vele, aztán jött a nagy Z. Z.vel kimegyek a világból gyári üléssel. Nem vagyok kényes, de fészkelődni kell. Most 63E km-nél járok, üléspozíció hibátlan. Kissé előre tudsz csúszni, de megszokható. ER-t szerettem, Z-t imádom. Érdemes váltani.
Üdv.
Szerintem kényelmes. Bár olyan 150-160 km után kezdi nyomni az ember farát az ülés. A pozíció nekem teljesen jó. Bár én 187 cm vagyok :S
Üdv. Nekem Michelin Power One 2ct van. Ez kifejezetten száraz aszfaltra való. Vizes úton szinte semmi tapadás. De száraz úton mint az állat.
Mondjuk ha esik az eső akkor a másik kawával csapatok XD :P
Szeeervusztok!

Van egy kérdésem lehetőleg olyan Z-s kollégához, akinek korábban volt ER6n-je.
Az ER-hez képest milyen a Z üléspozíciója? Én eléggé bele vagyok szerelmesedve a mostani gépembe, de 150km felett már igencsak fészkelődősek az etapok. Z-vel eddig nem sokat mentem, és azon a rövidke távon kényelmesebbnek tűnt. Nem vagyok égi meszelő, 170cm.
Külsőre a Z is nagyon tetszik, és ha továbblépnék, első helyen jönne számításba, viszont ez a fenti kérdés is fontos.

Ha valakinek van tapasztalat mindkét gépezettel, ne tartsa magában!

Köszönöm!
Z