Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Keresek '04es Z 1000-hez hűtőtakaró idomot (mindkét oldalit), illetve hasidom, és üléspúp is szóba jöhet, írjatok légyszíves e-mailt, ha valakinek van valami eladó motyója! :)
Köszi!
Ja az egyik 4,000Ft, a másik 30,000. Igazad van. Nekem a tengely esztergálás is megvolt 5000-ből. A tankok függő csapszege pont ideális erre a célra.
Néha kell csapágyat is cserélni
Agip olaj is van. Mennyiért veszed?
hali
én például agip-ot 10-60 vagy 15-50-est mikor milyen van,
régóta használom szerintem jó, /kb 10 éve/
és olcsón szerzem
FIGU
Panyó, szomszéd, Zoli tervesztek valamit a hétvégére? ha mentek valahova szóljatok feltétlen
Remèlem is.
persze. nézz szét. Én itt leszek. Nem akarom eladni a kicsi Z-t. Bár egy 750es gsx-r ha jönne akkor lehet :)
Az ár meg most ennyi, de ez függ az euró árfolyamtól is. Majd kérdezel ha érdekel valami. Autóba való is van sok fajta. A népszerű termékek elég jó áron vannak.
Igazabol meg nem gondolkoztam rajta, hogy mit honnan szerezzek be, de eszben tartom a lehetoseget mindenfelekeppen.
a hátsó farokidom is dögös, hogy benne van az index
ja elirtam.
7100 MA2 10w-40 az 3650ért megy literje
7100 10w-60 4liter 14000Ft.
Majd szólsz ha kell. Ha jobb árakat tudtok akkor jelezzétek
1literes: 4500Ft 12db eseten csak 4000Ft jelenleg. 4liter 15körül mozog. Azt csak hétfőn fogom tudni. 4x 4liter esetén meg 14500Ft de a tutit hétfőn tudom.
Azt hittem én vagyok a hülye :) Felkutattam mindent. 3000 4T van de az 20W-40es , Mondom biztos nem ilyet használsz abba a szép R6-ban
Most meg targytalan az olajcsere, majd jovo tavasszal lesz aktualis.

Meg gondolkoztam azon is, hogy jovore kiprobalni esetleg a 7100-at.
Latom mar en irtam el,300 V,nem 3000,tegnap egy nullaval többet irtam.
szolok a haveromnak,Ö gondolkodott ilyen motoron h venne egyet,en meg szolok neki h most vegyen ha tenyleg akar,mert van 1 jo aron.
köszi
te arulsz Motul olajat nem ?
nezz utana,mit is irtam tegnap
Én is ezt használom. De gondolom most nem kell olajat cserélni vagy az árral van gond? Szerintem nagyon jó árban van.
Nekem most pont Motul 5100 10W40 van benne.
Látom nem izgultatok rá a Motul-ra.

Ki milyen olajat használ?

Számlát is adok ha kell.
Koszi, ez a lista igy eleg jonak nez ki!
Nekem akkor mar egyszerubbnek tunik, hogy a zx6 felnit es tengelyt is bedobom a listara es nem kell a csapaggyal vacakolni.
ugy hogy csapagyat cserelsz
kulso atmero marad, a belso 25-os
z1000 alsó+felső villahíd (fejidom + tarto maradhat)
zx6 (05-06) első telók+féknyergek+sárvédő
zx6 (05-06) hullámos féktárcsák
zx10 (04pl.) első felni (azért zx10 mert az fekete)
z1000 (07-08) első radiális fékmunkahenger