Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom hogy a zéénél hol lehetne beleönteni. Ha nem nagy a lyuk akkor évekig megáll benne. Nekem a teherautónál 3 éve lyukas a hűtő 1x beleöntöttem egy doboz ilyet és azóta bírja.
Hova ontod? A kiegyenlítő tartályból soha nem fog kijönni. A tank alatt van lehetőség beletölteni dolgokat a hűtővízbe, de nem tudom ez-e a megfelelő hely erre.
Mennyire tartós? Az egyik sráccal beszéltem itt, neki van egy Ladája, abba gyakorlatilag 2-3 havonta vesz egy ilyet.
igazából beleöntesz valamennyit egy kis hűtőfolyadékot rá és kanyarsz vele hogy körbemenjen az egész mindenségen. és ahol szivárog oda beletapad. csak ne öntsd bele mind.
Ez tárgytalan már :D
És még olcsó is...
Hogyan kell ezt használni? (Neten körülnézek még ezzel kapcsolatban.)
akarom mondani bevált :)
Szia!
Most lehet hülyeséget mondok de cbr-nél is meg rsv-nél is bevált a hűtőtömítő. Aluminium vagy milyen reszelék benzinkúton lehet kapni gyufásdoboz nagyságnyi. teherautóba személyautóba de haveroknál még a motornál is beált.
Mar régebben írtam ereszt a hűtöm (tavaly évelején pereceltem és úgy gondolom akkor kapott egyet ez is).
Tud valaki olyat, aki hűtőjavítással foglalkozik? Egyáltalán ha a hűtő engedi a vizet lehet ezzel kezdeni valamit? Az oldalamon vannak képek arról, hogy hol ereszt. (Az a baj, hogy még én sem látom, hogy a műanyag cső, fémcső csatlakozásnál fújja-e ki a vizet, vagy maga a hűtő ereszt, ezért szeretnék mindkét eshetőségre felkészülni.)
Ha meggondoltad keress! Azért ha tanácsolhatom próbálj ki egy "S"-t és egy simát. Rögtön érzed a különbséget főleg hosszabb távon. Teljesen az van amit Tot leírt!
Sok sikert a vásárláshoz és sok balesetmentes km-t! Bármelyik mellett döntesz jó vásárt fogsz csinálni a Kawával!
Nekem is S-es van. Ha turazni akarsz valaha, vagy nagyobb tempoban utazni ugy hogy ne legyen zavaro a legkondi nem lenne rossz vasar.
(Nem fuzodik kozvetlen uzleti erdekem a tipusban rejlo piaci lehetosegek kiaknazhatosagahoz.)
Amugy miert nincs mostanaban a Kawatol ilyen kobcenti tartomanyban burkolt motor!?
Köszi, de mindenképp a sima 2007 utáni érdekelne!
Szia!
Nekem van egy 2006-os eladó. "S" verzió, jól felszerelt kevés km.
Ha érdekel szólj!
Nincs mit
Erre elég nehéz volt rátalálni,de megcsíphető!
http://www.ebay.de/itm/Kawasak...
Nézd meg a termékeit az eladónak van még ezredeshez cucca
Mielőt licitálsz azért kérdezd meg,hogy postáz e és mennyiért Magyarországra!
cia Tutu

hogy muzsikál az új gép

FIGU
Köszi szépen! :D Megpróbáljuk megszerezni! :) Illetve hűtővédő idomot esetleg? Bontókban nem találtam! 10et felhívtam 5nek email, de nincs! :S
Sziasztok!

Rendrakás közben találtam a garázsban 4 db gyertya tömítést (nem tudom a pontos magyar megfelelőjét ) ami végül nem került bele a motoromba. Aki esetleg cserélni szeretné akkor itt a remek alkalom.
Bővebben:
Z1000 (2003-2005)
cikkszám: 11061-0104 (gasket spark plug)
valahol talán még a számlája is megvan (2.190 Ft volt db-ja)
ár: 5.000 Ft (4 db)
hali
olvass vissza szinte mindenről beszéltünk már,
de röviden típushiba nincs, engem a minimális vibráció sem zavar
töltsd ki az adatlapod
FIGU
Sziasztok!
Hátsófelni valakinek?
Elcserélném egy 20ezresre,vagy 2 tizezresre vagy 4 ötezresre vagy 10 kétezresre vagy 20db.ezresre...

Valakinek van esetleg gyári megunt kipufogója? :) Mindkét oldali kellene! 2004es Z1-re!
Sziasztok!

Tavasszal szeretnék venni egy z750-et! Mire kell figyelni az ilyen motoroknál, mert ebben a stílusban és ennél a motornál még elég kezdő vagyok!
Bakker, nem olvastam végig a hozzászólásokat...
Hali!
A dőlésérzékelő lesz gyanús, ahogy már említették páran.
Nekem volt ehhez hasonló esetem két éve.
Beázott, s eldőlve a benne levő víz a NYÁK-a illetve a himbára került.
Valószínű a NYÁK nem szerette a vizet... Kicseréltük s aztán OK. Előtte mindent nézegettünk a villamossági szerelő ismerőssel és rendben tűnt minden.
Hol laksz, nincs a környékeden valaki akivel tudnál egy próbát tenni?