Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi all
fasza lett
az összes kamera állás tuti,
bár nekem a hűtő oldali tetszik jobban,
Már 6200 km van benne, de áprilisban még új volt. Mindenképpen ABS-es Z-t akartam, használtban pedig nem volt, így kénytelen voltam újként vásárolni. Tettem fel pár mai képet róla.
szia!
kidolgozásra teljesen egyben van, egy haverom évek óta nyúz 1 ilyet, az-érték arány meg radírozáskor mutatkozik meg.
sziasztok Ruha Vásárlás Előtt Állok És nézelődtem Találtam egy Új márkát Nem is Drága De nem is az olcsó Kategória Vélemény ?! Azt Írják Róla Németországban eléggé befutott?! Mindegy Vélemény kell MEg ha Ez nem jó akkor MI?! [L=http://www.motorosborruha.hu/]Erről lenne Szó
vadi új mocid van? tolj már fel pár képet légyszi
jó de kép mikor lesz a gépről?
Hali,

Kozben kiprobaltam. Valoban feher zsir allagu trutyit tol a lancra. Hasznalom ezt, erre az egy honapra jo lesz, utanna ugyis jon a teli alom a motornak. :(
Most ugrott be, ha fehér lesz a lánc akkor látszik, hogy van rajta, ha már nem fehér akkor meg nincs rajta. bocs nem gondoltam át
Nem gondolnám, hogy ettől jobb lenne, sőt, nekem kifejezetten nem tetszik ez a tulajdonsága, de egy esős út után én úgy látom, hogy sokkal jobban megmarad a láncon ez a zsíros trutymó, mint simán a láncolaj.

Egyébként van egy haverom, aki idén még csak egyszer fújta a láncot, olyan száraz neki mint ha átmostnád brigéciolban, sosem törődik a lánc ápolásával, és már 11ezer van a motorjában (aprilia pegaso strada), a gyári lánc, lánckerék van a motoron, nincs szétnyúlva, nincsenek ledarálva a fogaskerekek sem, pedig többet megy egykeréken, mint kettőn.
HAhooo
Ki is keszit uvegszalas idomokat?
A regi ezredesre kellene valakinek motor alatti idom...
Sok helyen olvastam már, hogy "fehér lesz tőle a láncod". Sokan szerintem azt hiszek, hogy ettől fasza. Vélemény?
Hogyne, használd nyugodtan. Az egy nagyon faja láncspray, sztem jobb mint az olajos cuccok, ez zsír alapú. Én is ezt használom, én is a gumikhoz kaptam, már több ezer km-t mentem, jobban rajta marad esőben is a láncon, mint a sima olaj, mivel zsír alapú a cucc. Fehér lesz tőle a láncod :)
Thx, majd én is kísérletezek :)
OK, gyapi papa, de ilyen táskám van. Meg valami akármilyen platnim dobozhoz. Azt nem szeretnék venni. Tudod nekem is ilyen tatyóm van hátra. Mondjuk én voltam az első. A Bembo jó kis jutalékot fizetett a csapat után.
nekem most jól jönne egy pár ezer FT pluszba :) vennék egy 30-40 liter benyát :) Ma beújítottam egy kawasaki kx 250-t :) Ez szereti a hasát :D
üdv.
én mondtam hogy próbáld ki a valvoline láncspray-t azt nekem egyáltalán nem veri le pedig elég bőségesen fújom. A felniről meg féktisztítós rongy :)
A Citadellán már fenn volt az új cső.
18000 ft hozzá való táskával együtt,csak fel kell rá pattintani(givi kompatibilis).Givi monokey doboz cuppan rá,de bármilyen platform felszerelhető.Igény szerint dobozt is tudok.
Hali. Bedobtam egy csavarhúzót és irány csapatni. nehéz kezdés volt mert elöször rossz irányba tekertem és majdnem baj lett belöle. Mátrába voltam beállitani. Hátul balra kellett tekernem a csavart de csak egy felet. Elöl keményitettem rajta.
Odaadjam a dobozplatnimat mintának? vagy ez univerzális?
Hát hogyne érdekelne. És mennyiért szeretném megkapni?
Gyakrabban kell, mint a lánspray-vel. 2-300 km-enként, eső után is , bár a láncspray is lejön eső után.
És milyen gyakran végzed ezt a műveletet?
leleményes a magyar.