Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy Kawasaki Eliminator 250 blokk,ha valakit érdekel.
Ár:50ezer Ft.
20/3110250
szeva
igazán köszönöm
hali skacok,
nekem "csak" kis z-m van de nincs gond se túrázásnál ,
se haveros ökörködős motorozásnál , pedig elég változatos a társaságom XX, FJR, GS 1150, stb, de nem vártak rám soha
PC nélkül is javítható a dinamika pár forintból első lánckerék -1 fog és igen sok borsot törhetsz a hasalós kollégák orra alá
SV 1000 jó motor, viszont ha azt veszel nagyon nézd meg főtengely csapágyra érzékeny ami nem dráma, viszont + 30-40 ropi,
Z-nél láttam már 70ezer km-t is amit gond nélkül ment és hibátlan állapotban volt
Ahhoz kellene már egy PC is, hogy növeljen a teljesítményen.
De, tavaszra tervezem egy 2:1-be Leo vince GP style kipufogó beszerzését! :)
Szia!

Mindkettő túramotor. Nézd meg a képeimet :-)
Kár, hogy itt nem lehet lájkolni!
Neked gyári dobok vannak fent, nem lehet hogy nagyon visszafogják a mocit, eléggé apró nyílásokon távozik ott a benzingőz.
Lehet a nyomaték is nőne, egyenletesebb lenne egy jó nyitott rendszerrel.
Köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalatod.
Igazából a Z1000 és SV1000 között gondolkodom nagyon.
Hali!

Igen, elég volt a túrából... :) viszont nagyon szerettem! :) 3 évig volt nálam, és ez alatt igen sok extrát pakoltam rá....(fém fékcső, Givi bukócső, progresszív rugók az első telókba,stb. így már nem szitált be a motor.
A kawa kategóriákkal jobb futóműben, viszont a nyomaték az ami igazán hiányzik... :) itt bizony vissza kell pakolni, ha olyan a szitu! :)
7000-től viszont irgalmatlanul megindul! :) Illetve a Z meglepően agilis 6.-ban is...
Súlyra könnyebb, és ezért jobb is vele kanyarodni, mint a Küklopsszal! :) Két személyes túrázásban egyértelmű, hogy a Bandit a nyerő viszont hülyéskedni a haverokkal, és gyorsulni lámpánál :D alap, hogy a Z nagyobb élvezetet nyújt! :)
Köszönöm, visszaolvasok!
Szia!
Látom Bandit1200ról váltottál Z1000re.
Mik a tapasztalataid a Suzukihoz képest?
Kényelem két személyre, futómű, dönthetőség, súly, menetdinamika is érdekelne, nyomatékosságban nem érzed gyengébbnek?
hali
sokszor leírtuk a témát olvass vissza, szerintem mindent megtalálsz
rosszat nem nagyon lehet írni, megbízható motor, dinamikus, típus hiba nincs, egyesek szerint az ülés kicsit kényelmetlen de a SM után szerintem nem lesz az, illetve a lányok a szélvédelemre panaszkodnak amit nem is értek, mivel csupasz gépről van szó
Szia!
8N Metallic/Candy Lime Green
Ez a tuti!
Ezüstmetál aláfújó kell hozzá,de a számítógép tudja azt is!
A 8N kódra rögtön kidobja,hogy Kawasaki z750 2007-
Ezzel nem fog szívni a fényező
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék a 2003 évjáratú Z1000ről, pozitívumok, negatívumok is érdekelnének.
Ha valakinek van ilyen megoszthatná a tapasztalatait velem.
Előre is köszönöm!
Kösz :(
Szenvedni fog vele a festö!
Sziasztok!

2007-es Z750 Candy lime green színkódot tudja valaki pontosan?

Előző hozzászólásokból nem derül ki egyértelműen, több verzió is van.

Előre is köszönet
Koszi Sanyi!
Gyapi!:üléspúpot,hasidomot,hütőtakarót
Basi2!:hátsó sárvédőt,hasidomot
Ki is keszit utangyartott ulespupot meg sarvedot?
csinoska
jól megy a piros/eloxált piros hozzá. én is azon töröm a fejem, milyen kiegészítő szín illene az ezüsthöz... nem, killbill sárgával nem matricázom fel
és amikor elkészült!
Ne okoskodj, taccsod érjen bokádig!
hát ez se 2004 esé....