Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cupákos 0,5l -es energia ital palackkal.
lélektani hatása van
Az egy tele tanknal kemeny 90-95 forint, annyiert a benzinkutig sem eri meg elgurulni.
hogy juttatod rá az olajat?
szerdán 5 forinttal drágul a benya. Holnap tankoljon mindenki :)
Jó a WD40 is a felnit takarítani!
Bekenés után egy ronggyal a felesleget leszedem. Nekem a Brigéciol is csak kicsit segített. Igaz, hogy akkor már egy éve nem volt lemosva :-). Láncspray-től egy idő után összeragadnak a szemek. Én meg nem vagyok az a láncmosogató fajta.
Az sem rossz de a Scottoiler az vákuum elven működik!És csak időt tudsz állítani rajta milyen gyakran olajozzon!
A McCoi az meg pumpás! És a megtett utnak megfelelően tudod állítani 5km-10km-ig ha jól emlékszem!
Én Stihl lánckenő olajat használok! 1100 Ft egy liter és az elég a motor élete végéig!
Nem szórja le!Beállítás kérdése! Pont annyira lesz olajos amennyi a kenéshez kell!
A multkor en is takaritgattam a lancspray maradvanyokat a felnirol es legjobban a fektisztitos rongy valt be. Ugy szedte le a ragacsos reszeket a felnirol, hogy orom volt nezni.
valahogy így kell elképzelni? link
Én motul láncspray-t használok. Jó ragacsos, de így is összekeni a felnit. Én úgy tisztítom, hogy spricnis flakonba töltök brigéciolt és azzal befújkodom, majd 1 ecsettel kicsit átdolgozom. Pár percig hagyom aggódni és 1 ronggyal szépen le lehet törölni. Próbáltam úgy is, hogy a rongyot mártom a brigéciolba de úgy szar volt, nehezen lehetett törölni. Persze a befújós módszerrel se úgy törlöm, mint a PUR viszi a zsírt a reklámban . De egész könnyű. A váltóolaj faszán rajta marad? Nem fröcsög össze vissza?
Nálad a pont! Sokkal jobb az olaj a láncra mint a Spray!
Én megtoldottam annyival hogy feltettem egy McCoi elektronikus olajzót! Eső szenzorral amikor több olajat nyom a száraz időhöz képest! A bandit forumon volt aki ezt tette fel a motorra mikor kigurult 0Km-en és 100000 Km-nél cserélte a gyári láncot!
McCoi
Én most már váltóolajat használok, mint ahogy a user manual-ban is áll. Ajánlani tudom. A felnit könnyebb tisztítani, ha éppen mosást akarsz játszani. Én ritkán szoktam, de a láncspray-vel használt motorról órákig sikálhatod a felnit (a felnitisztítóval is).
Szervusz! Én vennék egy márkás láncspray-t és azt használnám. Szerintem nem éri meg ezen spórolni, mert ha cserélni kell láncszettet akkor az drágább mutatvány. SZóval hosszútávon jobban kijössz ha márkásat veszel. De majd a többiek is mondanak véleményt és meglátod.
Robis!
Doboztató érdekel?
És hol lett a legjobb a gép? nekem sztem gyárin van mert elöl 7 kattanást megy mind2 irányba, tehát középen áll, gondolom ez a gyári akkor, hátul viszont nem tudom, nem néztem még hogy hol áll, de ha ennyire sikerült javítanod a cuccon, írd le pls hogy kb hol lett neked megfelelő. thx

persze mindenkinál máshol lehet az optimális beállítás, de kiinduló alapnak jó lehet vagy 1 próbát megér. :)
Sziasztok,

Nyaron vettem a Kekhold-nal metzeler gumikat, es kaptam hozza ajandekba lanctisztito szettet. Van benne egy "chain skin" flakon is ami elvileg valami kenoolaj lenne, de a neten nem talalok rola semmit. Talalkoztatok mar vele? Ra merjem fujni a lancra vagy vegyek inkabb valami normalisat?
(bocs a kepert de most csak teloval tudtam lefotozni)

Udv,
Hali. Azért csak sikerült összehozni. 200km mentem mire jó lett! 2mm maradt a gumi szélén amit nem tudtam kihasználni.
Koszi, megkerdezem ot is.
hello

tőle tudsz árajánlatot kérni, http://www.sportmotor.hu/tagok...
ott az elérhetőség is
elég jó áron dolgozik
dobsz neki egy mailt a pontos adatokkal és megírja mi mennyi
2006-os Z750-hez hengerfej fedel tomitest merre lehet kapni itthon?

Kawazsolti-nak irtam mar egy mailt, de kivancsi vagyok mas alternativara is, ha letezik egyaltalan.
Hétfőn megyek a motorkámért.. vettem egy Kawasaki KX 250 2T-t :)
Meg a Shark Conic. Most már tényleg csinálok egy videót is róla.
Ez így van szerintem is ...De szűkítő nélkül
Hát persze. Sokáig adtam tesztelőknek , újságíróknak autókat. Projektorokat, amivel 15 éve foglalkozom. Azt írták, amiért fizettünk nekik. Ne legyenek illúzióid.