Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem gyári van .Azt nem tudom ,hogy megérte vagy sem 30 körül van ,ajándékba kaptam .. .Talán egy kicsit jobb a szélvédelme nagy sebességnél nem igazán lehet mögé kuporogn i és még ráadásul a fejidomot is meg kellet fúrni . De szerintem esztétikailag feldobja a kicsikét Zzzz.Ez is egy fontos szempont .Nézd meg a képeimet .!
Szia!

Bridgestone BT023 új fejlesztés! van raktáon!
Tudtok ajanlani valami gumitipust, ami nem palyara valo, de viszonylag jol birja a vizes hidegebb utakat is (es persze a nyari 60 fokos aszfaltot is :D )
Használod még, hogy levizsgáztattad? Enyém is lejár ebben a hónapban, de én inkább tavasszal csináltatom meg. Meg én a forgalomból is kivonattam.
Na levizsgázott a kicsike. Nem is fáztam reggel. 2013-ig le van tudva a dolog. A hátsó ülés a táska helye. Egységtáskát használunk. Pont a hátsó ülésre való. A vizsgaállomáson is megcsodálták a kicsikét, pedig csupa kosz volt.
inkább üléspúp :) aztán nincs vita, hogy kényelmetlen, kényelmes
sziasztok,
speciel nekem volna egy eladó komfortosított hátsó ülésem Z750 07-, 15.000 pénzért.
Picit bucibb a gyárinál az extra szivacs miatt, de azért jóval kényelmesebb.
Hát az tuti!az egész moci nagyon szép!
viszont szerintem jól néz ki a hátsóülés :)
Igaz!köcce
2007es. most volt a szülinapja Októberben.

hátsó ülésről már írtam: 45093-es hozzászólás
Hatso ulesre irta bury korabban, hogy nagyon kenyelmetlen.
Elég keskeny ülés van e-n!azért egy jo 50 km után nem szivesen mész vele ülve!futomüve az tényleg jo neki!de ülés az kegyetlen
Tied 2008 as?hátsó ülés mennyire kényelmes utasnak?csak mert bnöm is mindig jönni akar velem mocizni!
A DRZ kényelmetlen? Attól puhább futóművű motorral még nem mentem.
Z fékje 1 személlyel is kevés sportos használathoz, tehettek bele zx10 futóművet is nem csak zx6-ot.
elég a 750es. Ezt se fogom tudni kimotorozni sose. elkirándulgatni tök jó vele. de ha rádjön az 5perc akkor abban is társ. jaj mindjárt beindítom kicsit. hiányzik
Tied 2008 as ugye?
Drz után egyenlöre elég ez is!meg én annyira nem vagyok vad motoros! 100-120 as tempoval elmotorozgatok nézegelödök.De sztem drz után ég és föld lenne a különbség
Tényleg fasza. Ehhez képest az enyém tényleg bicikliteló
Én a dr-z sm és ez között őrlődtem. Én igazából megbántam a vételt :( ezrest kellett volna venni :) Ha megyek a nagyokkal, akkor azért elpicsáznak. Tankolásnál viszont én vagyok a vagányabb. Jó kis moci.
Köszönöm Bury és bivaly a hozzászólásotokat!Nagyon szépek a motorjaitok!Engem is ez a 2007 es évjárattol érdekelnek jobban!Drz-E- sem volt elötte!Sztem annál biztos kényelmesebb!Igaz azzal is elmentem egyhuzamban 3-400 km et,csak utána egy hétig nem volt hangulazom motorozni,ugy fájt seggem!Mégegyszer köszi a hgozzászólásokat!
Csaba már csak tudja, mert nála többet senki nem ment egyszerre egy túrán a Z-vel. Nem kell ezt variálni, inkább tankoljátok el azt a pénzt.
Nekem jó úgy ahogy van. Aki szoci motoron nőtt fel, az áldja ezt a gépet. Holnap reggel viszem vizsgázni a kicsikét.
06-osban csillapító patront cseréltünk, soha többé pihe puha lágyság
A hátsón tekergethetsz nem ér semmit,cserélni kell!
Az elején sem sokat tudsz állítani
Inkább spórólj egy zx6 vagy 636 os elejére ég és föld nem beszélve a radiális fékről
Ki lehet fogni jó vételt csak keresgélni kell!