Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nem megvetted a kipuffot?
Suono volt,Akra van most
A hangja jó volt élesebb mint az Akra,de az utóbbi szebben szól az én véleményem szerint
Igen
Előszőr azt hittem fordítva működik,de így kell neki
Mivv Suono volt vagy van? Nekem az tetszik nagyon. Milyen a hangja és a teljesítménye? Akár eladó Suono is érdekelne :)
Na sikerült összehangolni az exup-ot?
Nyomaték érezhetö alul?
Igy van!
A lenyeg. h szepen szoljon
jol felvagy szerelve dobokkal .
Azt gondolom a felso kategorias doboknal,rendszereknel,mar csak a hanghatas az ami kulunbozo, es mi eszerint valasztunk.
Nekem a Leo volt
Nekem 2 fajta leó egy g.p.r és egy mivv sunci,de az akra az a legjobb nekem
Ja és gyári exup-os
Hi!
A hátsó rugóstag cseréjével kezd a beállítást!Megéri! Zx6-Zx10
Az elsőt holnap megnézem én naggyából be tudtam állítani ahoz képest,hogy nem sokmindent lehet

a legjobb dob,de hangra a Leo jobb
Csak a teszteloket ez nem erdekli h ki szallit a Kawanak hidd el,ezek fuggetlen tesztek es pontos adatokat adnak meg,nem csak jonak latszo dolgokat irnak ,h jol eltudjak adni.
Nekem a Z volt fent 2napig akra,jo volt,de nalam a Leo volt a nyero,es azt vettem ra.
Attol fuggetlenul durva h a Bodis dobot csak utolsonak hoztak.
Bocs, beírom a számod és visszahívlak legközelebb. Merre a menet? Remélem jó idő lesz. Erre fele esett az eső
Ezt a modszert szeretnem igazabol elkerulni.

Egy probat megert a kerdes, hogy ne vagdaljam szet a gyari kabeleket. Varok meg picit, hatha valakinek van egy ilyenje feleslegben.
hali,
csípő fogó, blankoló, forrasztó páka, ennél jobb csatlakozó kell
és egy ruppóba se kerülnek, örök kapcsolat
FIGU
Az Aprókavics, a Kawa udvari beszállítója. Még szép hogy nyer.
Csuti, teljesítmény is mértek. A Bódis egy átlagos kipuff, csak a magyar marketingje jó. De egyébként meg sem közelíti a tényleg menő dobokat.
Van arra barmi eselyem, hogy 2006-os Z750-hez rendszamtabla vilagitas csatlakozot kapjak valamerre?
Ja, és melyik évjáratú Z1000-en? :-)
Azért nem csak a decibel számít, a hanghatást nem csak a "hangosság" jellemzi.
a vicc az egeszben h majdnem a legdragabb a Bodis
Motorrad magazin.

akra
Leo
Termignoni
Hali!
Melyik motoros újság? Melyik az első 3?
sziasztok.
Ma olvastam egy motoros ujsagban h 14kiput probaltak ki a Z1000-en,decibel meres,le,a Bodis csak a 14lett.
Itt vagyok! Van hasidom! Azonnal tudom küldeni!