Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
Púp már dobozban van,10000 ft.Most indulok pestre lehet össze tudunk futni.Tel:30 5431518
Ha mégsem postázni is tudom,1 nap alatt odaér.
Ez itt Basi hirdetése itt van telszám is...
GYapit érd el teso, és segíthetnél nekem Basi email vagy telefonszám ugyben :)
DÉVA VII.
Vissza a gyökerekhez…2011 Szeptember 17.
OTT A HELYED!
Ha kérdeznél:
+36-70/978-33-15
+40740038882



A túráról:

Az adományt (hagyományosan egy tank benzin árát) dobd be a helyszínen ifj. Pálffy Béla székelyföldi szervezőnk narancssárga Kawasaki Z1000-én levő tulipános ládába!

Két ponton lehet csatlakozni:
07:00-08:00 között Nagylaknál magyar idő szerint
08:00-09:00 között Székelyudvarhelyen román idő szerint (+1 óra időeltolódás)

Innen tovább már minden időpont román idő szerint!
14:00 megérkezés Dévára
14:30 szentmise
16:00 ebéd és gyermekmotoroztatás. Ezt követően kivonulunk a Toldi kastélyba, ahol a szállásunk lesz. A kastély sokatoknak biztosan már ismerős, de aki még nem volt, annak felhívnánk a figyelmét, hogy polifoam, hálózsák szükséges, mert a kastély üres!





Este egy kis zsíros kenyér hagymával lesz a vacsora, majd koncerttel és
beszélgetéssel zárul a program. Az este folyamán lehet majd licitálni ifj. Pálffy Béla által készített faragásra is, a befolyó összeget Béla felajánlja a Dévai Szent Ferenc Alapítványnak!



Vasárnap reggel zakuszkás kenyér lesz reggelire, majd 10:00-kor szentmise a kastély kertjében. Ezt követően pedig elindulunk hazafelé, a határig, illetve Székelyudvarhelyig megy a csoport, ahonnan mindenki egyénileg jut haza.
A túrán való részvételhez a regisztráció kötelező! Erre a helyszínen is lehetőség lesz, de aki Interneten regisztrál legkésőbb szeptember 7-ig, és kér emlékpólót, az a helyszínen már átveheti!

Regisztrálni lehet a kapcsolat@hunyadirend.hu e-mail címen és következő
adatokra van szükség:
név, motor rendszám, esetleges utas neve, póló méret (-ek), kér-e majd utólag felvarrót, végül e-mail cím.

Részvételi díjnak fejenként 1500 Ft-ot kell befizetni, amit a szállásra, étkezésre, illetve a szervezési költségekre fordítjuk. A póló ára 2000 Ft lesz.

Érvényes forgalmi engedély, útlevél VAGY személyi igazolvány, lakcímkártya és jogosítvány kötelező! Ajánlott kiváltani az EU-s TAJ- kártyát! Motorod legyen rendben, és indulásnál tele a tank, erre mindenki figyeljen oda! Előre válts lejt, min. 10.000 Ft értékben. 450 km-t fogunk a határ túloldalán motorozni, tankolni csak kp-ban lehet majd (1x odafelé, 1x Déván mindenki egyénileg, és 1x visszafelé). A közös tankolásnál kövesd a tankoló pisztolynál álló segítő utasításait!

A konvojban történő motorozásnál a zip- zár alakzat kötelező. Ne szakadozzon szét a sor. Időnként félre fogunk állni, hogy a mögöttünk felgyülemlett autókat elengedjük, ilyenkor ne szálljunk le a motorról, mert rögtön megyünk tovább! Kérünk benneteket, hogy ne csak előre, hanem a sáv felezővonal melletti részén motorozók hátra is figyeljenek. A láthatósági mellényt viselő záró motorosoknak ugyanis helyet kell biztosítani, hogy minél hamarabb visszajuthassanak a menet elejére. Ezért ha a tükörben látod, hogy hátulról érkezik egy záró, akkor egy kicsit húzódj ki az út széle felé, hogy szembeforgalom esetén is biztosított legyen az előrejutása.

A gyerekmotoroztatáshoz kisméretű sisakot aki csak tud, hozzon magával, mert csak bukóval lehet majd a gyerekeket motoroztatni, ha a lábuk le is ér a lábtartóra, a legnagyobb odafigyelés mellett!
Valaki Devara?
Üdv Bury
Vasárnap ha lesz gépelés jössz? hétvégén hívtalak de nem vetted fel.
Múltkor én is ezen gondolkoztam, mondom kicsit furcsa, gsx-r nem ilyen volt. de nem merem tekergetni.
köszi szépen, akkor meglesem hogy áll :)
Szia, a gyári beállítás: 7klikk a zárt állástól számolva(az első klikktől számítandó), a rugó előfeszítés pedig 12mm.
na nekem hasonló az érzésem, de inkább csak az elsővel, valszeg akkor keményiteni kell rajta, mert 2 személlyel, ha van rajta súly, akkor szinte teljesen frankó, sokkal jobban tudok 2 személlyel csapatni :)
Nekem pedig puha elöl és hátul is. Hintázik a kanyarokba és ha rendesen ledöntöm olyan mintha kicsuszna.
Nekem is ugyanez a kérdésem, 08-as Z 750-en mi az ajánlott futóműbeállítás? az a baj lehet nem is gyárin van, nemtom elöttem hova tekergették, de ha egyedül megyek utas nélkül, nem érzem jónak az első tapadást :S
Szeva!
hasidom miatt keresd Basit, ülés púp miatt Gyapit
Gyapit elérem ha kell, csak szólj
Basinak az adatlapján van elérhetőség
FIGU
Sziasztok. 09es z750en szeretnék futómüvet állitani. Tud valaki segiteni? Jártas valaki a dologban?
Lehet,hogy Zééé volt. 44493-es hozzászólás, képei.
Csak 1 pillanatra láttam, szemből jött, vakított a lámpája, mint az állat. Mondtam is, hogy ez de paraszt. Ő biztos látta, hogy Z-vel vagyok, mert nagyon integetett. És mikor elment akkor láttam, hogy lila volt, mire megfordultam már elpályázott.
Lila? Az aztan jol nezhet ki.
Tegnap járt valaki Solton? lila Z-vel
Hahó zsiványok, emlékszem hogy valaki seftelt itt ülétakaróval és hasidommal. Nagyon kéne nekem, és S.O.S..
köszi, az életben hál' isten tele...
Hellóka, lécci írj egy mailt hogy milyen állapotban vannak a trafók és hogy kb mennyiért adnád? Látom nem laksz olyan messze, ami jó mert elötte el kéne mennem kipróbálni :) THX
megvan az 2004-től is. digital fuel injection. 2007-től a torokátmérő változott.
Mobilról irtam vissza de szerintem nem ment el.Adatlapomon eladó holmiknál megtalálod a tel.számom,csörgess meg.
Hali, örülök h írtál, nem gond, legalább tudom hogy neked is van, ha mégis szükségem lesz rá, kereslek, köszike :)
Ja bocsi, nem láttam, hogy már írtak. Akkor nem akarom rontani az üzletet. :)