Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyhááááá... engedély megadva... hamarosan bővül a család egy cross géppel :P mondjuk csak 125 2T de pályázni tökéletes.
Nem jöttetek a Citadellára. Egyedül voltam.
Megvettem az idomot, sérülésmentes, de át kell festetnem, azt az egyet ami az enyémen sérült. Úgyhogy csinálok a maradékból pályaidomot
igen
Sokkal jobb :D
Köszi, már működik. Egy kis rendszerhiba...
Van egy kis bibi az oldalatokkal:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
Hali!
Nem tudja valaki mikor lesz mezőberényben az az év végi streetfighter show ami szokott lenni így szeptemberben?
köszi
Szia!
Hibátlan cucc, a versenypályán is megállja a helyét. Jó áron tudok is. Az adatlapomon elérsz.
El kell indulni és ott kell keresni szállást! Én eddíg mindíg így mentem és max 1 óra alatt volt olcsó és jó szállás!
Sziasztok!
Megyek a barátaimmal egy frankó kis túrára és nekem kell a szállást intézni. Dubrovnikba megyünk 8-an 5 motorral és kéne nekem egy olyan szállás, ami megfizethető, és a motorokat is biztonságban le lehet rakni. Ez az egyik a másik meg a Plitvicei tavaknál is kéne valami ehhez hasonló szállás. Ha valakinek van valami ötlete, azt szívesen fogadnám.
Köszi!
hurrá most nézem megjött a második féléves adó a gépre.. potom 12e FT XD
Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy szerintetek lenne esélyem elcserélni a kicsiz zéé-t egy olcsóbb ezres sportmotorra értékegyeztetéssel úgy hogy abból kijöjjön még egy crf is akár vagy egy yz450?
Nekem kocsin van EBC szett (tárcsa és betét), csak jót tudok róla mondani, nyugodtan ajánlom motorra is. Viszont ajánlatos azért egy fém fékcső szettet beszerezni, az dob rendesen az adagolhatóságon és határozottságon.
Szia!

Van gyárim és brembom raktáron!
Én is most keresgélek első hátsó fékbetétet szintén 08-as Z750-hez. EBC HH betéttel szemezek. Valaki használt már ilyet? A tesztek alapján elég jónak tűnik.
nekem minimalisan megkostolta(tenyleg kicsit)es igen olyan 5500km mentem vele en is.
Megeri,mert sokkal jobb töle a fek.
Nekem volt sc, egyáltalán nem ette a tárcsát, fogott mint a barom de 5000 km alatt elfogyott. Most ferodo cp211 van benne ez verseny betét, az sc-től jobban fog de, csak ha már felmelegedett.
thx akkor lehet SC lesz belőle, esetleg ez az SA
Brembo oldalán láttam utcára SA tipusut is, amit kifejezetten közútinak írnak, ez mennyivel gyengébb mint az SC? ez lehet nem eszi a tárcsát úgy.
Erezhetö,szerintem megeri.
okkés még egy kicsit utánaolvasok milyen lenne jó, de sztem majd hívlak akkor, thx
Adatlapomon elérsz ott tudok adni árakat gyári brembo stb
és mennyi a különbség fékhatásban pl a brembo sc és a gyári között? érezhető? megéri? mert ha 2 év alatt megeszi a tárcsát ami nem kis pénz, akkor lehet nem olyan jó ötlet :S