Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De de!Nekem az egyenesfutásból nem igazán vesztett,pedig magasabban van
Hali!
Üdv itt a fórumban!
Neked "kutyacsont" kell pl.636 vagy zx6-é!
A lényeg,hogy hosszabb legyen mint a gyári akkor kerül alacsonyabra a hátulja
Én Zx6 rugóstagra cseréltem kutyacsontall eggyütt a gyárit,de nem jött be,hogy alacsonyabb lett így gyorsan visszatettem a gyári kutyicsontot pedig eléggé mélynövésű vagyok talán megvan a zx6 csont valahol aprópénzért elviheted
Ezek az ültető szettek nem kúrják el a motor karakterisztikáját? Azt olvastam a fórumokon, hogy ha nem ülteted a motort hanem kiemeled egy kicsit, akkor nagyon kis virgonc lesz ha kanyarodni kell, de az egyenesfutási stabilitásból bőven veszít -- úgyhogy ilyenkor egy kormánygátló is ajánlott. Nem lehet, hogy az ültetéssel meg nehezebb lesz bedönteni a gépet? Nem tudom, csak kérdezem.
Ebayen peldaul talalni boven "lowering kit" neven.
Hellllo Fiúk!
Új vagyok még , kérdezném hol lehetne beszerezni z750-es hez/2007-es/ ültető szettet beszerezni? Esetleg valakinek van-e felesleges arra vevő lennék. előre is köszike!
Hella!
Nézegettem a galériádat és az lenne a kérdésem hogy a Z1000-en az a rendszámtáblatartó mennyibe kerül?! Nagyon mutatós!
Hali!
Szerintem 1-2 körül már fent leszek!
Szia!

Akkor tekintsük úgy, hogy virtuálisan egymás kezébe csaptunk.
A pmalinko kukac gmail pont com címre küldj lszi képeket.
Mikor tudod küldeni?

Üdv,
Csuszka
hali koma
elvileg jó időt jósolnak, ha így lesz lehetséges
Hi all!
Szombat,Citadella valaki
Bocs, képet holnap tudok küldeni. Adj mail címet és küldöm.
Idén nyáron vettem. Kb 1 hónapot volt rajta a motoron.
Igen fekete és Bagster.
Tanktáskám nincs.
üdv
Árpi
Szia!

Ez Basgter és feket, ugye?
Milyen állapotú? Van esetleg kép?
A Budaörs amúgy jó nekem.
Tantáska is van?

Üdv,
Péter
Szia!
16 000 pénz! Budaörsre el tudom juttatni ha oda elmész érte!
üdv
Szia!

Motort azt már vettem tavasszal (nekem az sima Z jobban tetszett, bár kétségtelenül pratkikus lehet túrán az idom), de a tankbőr érdekelne.
Mennyiért adod?
(Nem találtam kontaktot...)

Üdv,
Csuszka
sziasztok!
Eladó sorba került: gyári kawasaki monolock felfogatású doboz, kb 30 literes körüli lehet, + adok hozzá egy új kappa műanyag platnit 18.000 Ft-ért.
Ha érdekel valakit itt a számom: 06 70 382 6739.
Zoli
Nekem is így volt, igaz nekem azért mert bejárattam a paripát. Most már 6 ligyivel elzörög.
Erre kíváncsi lennék,hogy lehet PC nélkül a térképen módosítani?
De igen, csak nem direktben! Nekem a kezdeti 7 literes fogyasztás lement 6-6,3-ra.
Nem az ővék volt, bizományba volt. Egyébként nem álltam volna szóba velük.
Remélem téged nem kúrtak át nagyon a CBR-el
Nagy buzik.... (mint szinte mindegyik) Voltunk náluk cimbinek Z750S-t nézni. Próbálni csak úgy lehet hogy kifizeted az egész motort adásvételi megír azt ha nem kell a motor összetép pénz meg vissza. (Anyáád!)Mondtam neki ha hitelre venném akkor mivan? Azt mondta semmi nem próbálod ki és kész. ( Anyáád!) Persze a motor is törött összetákolt szar volt makulátlannak hirdetve szervízkönyvel meg minden Szűz Máriával csak semmi nem volt mikor odaértünk.
HA valakit érdekelne szezon végén is!
Csak menni kell vele jövőre, 18 000-es szerviz után már nem is használtam mert megvettem a másikat.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_s-5141826


Van hozzá: tankbőr, hátsó doboz támlával, két oldalsó táska, hátsó emelő, túra és eredeti plexi,
Ha érdekel keress!
üdv
Szerintem is. Pár fényképpel már bizonyítható is. Én már írtam nekik 1-2x és mindig kivizsgálták. Mindig hivatalos levélben váladzoltak. Vizsgálat eredményéről is tájékozrattak. Ha sikertelen volt, akkor tanács is volt. Próbát simán megér. Hulljon a férgese. Eladáskor ezek konkurencia lesznek. Meg amúgy is... :-)
Ez egy közismerten szemét banda, a km állás dolgot érdemes lenne a fogyasztóvédelemnek megemlíteni.