Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ekkora egy szemét bandát miért kell átverni ,aki pont őket választotta hogy náluk költi el a nehezen megkeresett pénzét
Ugyan ide adtam be a motorom én is és 54.000 + km-rel, azóta csak 32.000 van benne! Vigyázni! (az ezüst 1200es Bandit az enyém, ha meg van még)
hirdetés képei között azt hiszem a 4. képen látszik, milyen gumival adtam oda...
Becseréltem, engem már nem érint. Csak meglep, egy ilyen guma majd 40 ezer pénz. És nem az aranyláz időszakát éljük.
Ezt nem is értem, egy eladásra beadott motort meghajtottak? Bizományba adtad vagy kp-sen megvették?
Sziasztok segitsegeteket szeretnem kerni,LED indeeket szeretnek feltenni a mocimra csak azt nem tom milyen indexrelet kene betegyek a gyari helyett. Valaszotokat elöre is köszi
Nah a megmaradt Tonyó alkatrészekből kijön egy új gumigarnitúra a Ciberre Mindent eladtam HEEEEeeee!

Egyébként ide adtam be a motort, a 80%-os Michelin pilot power 2 vel, elől-hátul. Miután beadtam a motort, a kereskedők kivitték a gépet alázni, mit tud tiltáson, salakon. A gumit a végén ledurrantották. Mindezt, mert az egyik eladónak szülinapja volt. De jól megy a mai világban... istenem
Hi!
Kawasaki térképet nem tudsz állítani csak PC vel!
Ha kiveszik belőle a PC-t akkor a gyári térképed marad(amit nem tudsz módosítani!)
hívhatod is most nyugodtan hivatkozz rám
talán pont most zárta a bótot
Köszi! Írtam neki egy mailt!
bocs úgy látom a link már nem jó
háát sajna csak Dunaújvárosban tudok egy fasza Kawást,
de lehet hogy van ötlete hogyan tudod ellenőrizni a gépet,
Kingmidas:
tel: 20/346 58 97
gemes.aron@chello.hu
http://www.pentelemotorbt.szer
Nagyon jól tudom! Nekem még rá is volt adva a kaja a gépre, de 6 literrel eljártam bármerre! :)
A lényeg, hogy tudtok mondani Szeged közelében valakit aki foglalkozik injektor térképpel? Sztem volt ebben a gépben egy Power Commander és rá volt adva a kaja, a nagyobb teljesítmény miatt, mielőtt eladta a motort, akkor kikapta belőle, és úgy hagyták szgépet.
Sztem ez áll a háttérben!
hááát ezt a mondatot nem nagyon lehet máshogy érteni:
,mert 150 km-re átlagba! 7,6 litert kajál, és 120-140es tempó mellett! :S
de hagyjuk is ha már kiderült hogy mit is jelent
de a pontosság kedvéért nekem ÁTLAGBAN 7körül fogyaszt
és ez pontosan azt jelenti hogy + - 0,5 liter a 7 hez képest
és csak a miheztartás miatt írom volt GSXR 1100-em a levegő/olaj hűtéses anno, és az a rohadék 10 alatt sosem fogyasztott,
ja és ez a blokk az alapja az 1200-es banditnak
Az enyém sosem evett 6 alatt...
ja, hát ezt így nehéz lett volna kitalálni az tényleg sok.120-140-nél az enyém 5,4 körül eszik.
"mert 150 km-re átlagba! 7,6 litert kajál, és 120-140es tempó mellett! " ÁTLAGBAN! Tehát, 150 km után tankoltam 11, x litert! így jött a 7,6 liter átlag!
na figy, 150km-re 7,6L az 100 km-re 5 L
Köszi a válaszod! :D de pont az a baj, hogy az 5 literről én csak álmodok! :D olvasd el még 1szer! :D
hali
5 l /100km teljesen rendben van
a fogyasztás nem csak a köbcenti fügvénye
írhatnám én is hogy a 250es 2T enduróm 15 körül fogyasztott 100on
teljesítményben kb egyforma a Z és a Bandit is
a lényeg szerintem feleslegesen aggódsz
üdv FIGU
Nem az 5 literről van, szó csak az 1.2es karbis Bandit 6 litert kajált 160ig 100-on!
könnyen mexokja az ember.
na igen, jó kis dög, egy havernak volt régebbi darab, én vigyorogtam, mikor ő odahuzta. én is néztem v2-őt tavasszal, de nem indult be aztán rögtön mentünk is a Zéhez:)
visszatekintőhöz adapter lesz, igazából megszoktam a könyököm:)
5 liter 100km-en? ennél kevesebbet már csak egy robogó eszik...
Sziasztok!

Tudtok valakit (Szeged környékén) aki foglalkozik injektor térkép beállítással? Valami nem klappol a géppel ,mert 150 km-re átlagba! 7,6 litert kajál, és 120-140es tempó mellett! :S
Juh-héj :D