Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Brembo sc csak minimalisan eszi a tarcsat.
Szia, ahogy látom sokan írják h vigyázni kell a tárcsaevő betétekkel, gondolom te nem ilyeneket árulsz, ha jól gondolom akkor sztem kellene a brembo-ból
Szia!

Van gyárim és brembom raktáron!
Ja, mint nekem. A tárcsa méret alattira kopott, a betét meg gyönyörű, réz színben pompázott és mintha semmi nem fogyott volna belőle. Sztem konkrétan fém volt az egész betét, semmi több . Egyébként Armstrong HH volt a márkája ha jól emlékszem. Az új szezont kezdhetem majd klassz hullámos tárcsákkal
Brembo sc,vagy Galfer xrac 09,jarj utana h a megfelelot vedd meg,nehogy lezabalja a tarcsat
Sziasztok,

milyen fékbetétet javasoltok 08-as Z750-re? Ha lehet a lehető legjobbat venném, brembo vagy akármi jöhet, az a lényeg jól fogjon :) esetleg olyan webshopot is ajánlhattok ahol érdemes nézelődni, THX
Szia!
Azért ennél többet! Nem fogok csődbe menni ha megmarad, beállítom a garázsba és jó lesz a fiamnak 30 év múlva veterán motornak. 10 millert fog érni:-))
Szia ! Mit kérsz érte 7-800 at?
Szia!
Persze! Azt ne is gondoltam egyben a motorral csak véletlen ez a kép ment fel. Megvan az eredeti is hozzá.
Ez a vezetőnél zselés ülés!
Hello, az ülés érdekel ha külön is eladó,
különben sok sikert az üzlethez.
Egyszerzüsitsük le, valamelyikőtök egyszerűen skizofrén. Egy motor egy ember, sőt még a motor színe is azonos :D
Tettem fel egy kepet is rola gyorsan.

Meg egy honapja sincsen meg, szoval friss meg a szerzemeny.
Meg fogsz lepodni, de meg a szinunk is egyezik.
giszo!
Korunk egyezik, lakhely egyezik, motor egyezik...
Hamég a szinük is egyezik az lessz a fura
Valamikor összefuthatnánk!
Direkt a Z-seket tettem fel.
Hello!
Sajna, nem jutottam ki pedig látom volt több ismerős is !
3.8 litert akkor irja a szervizkonyv, ha teljesen szaraz a motor, gondolom ez az az allapot, amikor a gyartosorrol letoltak.

Ha szuro nelkul csereled, akkor 3.1 litert, ha szurovel, akkor pedig 3.3 litert ir a konyve.
szerintem 3,8liter. Mindenképpen 4litert kell venned legalább.
3.3 liter kell bele.
Az Tuti hogy az USA-ból hozták be De Azt Nem tudom hogy Volt-e Móron!
Hali!

Csak akkor veszek teljes idomszettet, ha Gyapi nem fogja tudni ezt megcsinálni (mondjuk ezt kétlem) vagy nem találok bontóban. A fekete-fehér tetszene, de az a Bridgestonefelirat felbasz rajta
Hahoo Panyo!
Menyibe kerul nallad egy motor alatti idom(mi ekenek hivjuk) a regi ezredesre?
Panyo, Szomszéd!

Mint minden, ez az idomszett is Kínából származik, tehát nem a friccektől kell megvenni...
panyo-féle
470 dollár magyarba szállítva, ami azért olcsóbb..

Ja és Szomszéd, ugyanennél az eladónál van fekete szett is ugyanennyiért. link

Majd ha télen kalkulálod a javítást, érdemes elgondolkodni rajta, sőt, ha még el is tudsz adni belőle elemeket ....