Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Steve! Még 1× nagyon köszönöm az alkatrészeket. Ezt meg a többi fórumozónak mondom, hogy mikor pereceltem és alkatrész után keresgéltem a Stevesaki küldött nekem idomokat és egy fillért se kért érte, még a postaköltséget is Ő állta.
nekem egy micron rendszerrel egyutt kerult bele anno, szerintem nyomatekosabb lett :) meg a szivo-hang is tetszik
Hétfőn megyek a rozsdamentes csőért, ha kel valakinek lesz még. 48,3 mm külső átmérő és 1,6-os falvastagság.
A beszúrás gyönyörű volt! Nekem marad a Lime P. Elég lesz.
Én már vagy 1 tucatszor végignéztem újra és újra,olyan érzésem mintha még mindíg ott loholnék a nyakában arra a pillanatra várva mikor szúrhatok be egy kanyarba
15 pénz http://www.hungaroring.hu/?id=...
Te körbemotoroztad volna az biztos
Én még csak kezdő vagyok kiváncsi leszek,hogy lessz e bólya a következőn
Hali!
Köszönöm!
A kipuff fent van már?
Hello!
Már régen beszéltünk! Keress meg ez ügyben a tom@eniac.hu-n hátha tudok segíteni.
Köszi, bár angolul már megvan. Azért köszi, hogy próbáltál segíteni
Köszi, azt hittem ott csak autó alkatrészt lehet kapni.
Én is kapva kaptam az alkalmon Unixban van " leárazva " 9500 pénzért vettem...
Hali,
Mennyiért vesztegetik és hol?
Hali.

Nekem k&n van benne de én már így vettem így nem tom milyen a gyári, az viszont biztos hogy ha megnagyobbítod a tetejét, vagyis kivágod, akkor jobb szívó hangja lesz a motornak.Bár ez azzal jár hogy sűrűbben kell takarítani.
Szerintem nagyon jo dolog,en ereztem is h kicsit jobban ment.
Pályamotoros leszek !

Itt a blog amibe beletettem! Fent van youtube.com on is:

Sólyom végveszélyben :)

Szólj vissza, hogy jó-e!
Nekem az van benn. Érzetre semmi extra, viszont olcsóbb fenntartani, mert időnként kifújod és kész.
Hali!

Kinek mi a véleménye a k&n légszűrőkről?
Most került be a gépbe de sajnos még nem tudtam berepülni... :-D
Esetleges tapasztalat attól aki használja?

Üdv
A Mansell kanyart, meg még néhányat nagyon nem érezte a Busás. Jó volt nézni. Ezek sima nyilt napok, vagy mi? Mi pénz?
szerintem egy zx6 -al kimotorozta volna a gyereket,az egyensben meg mar nemtudta volna utolerni.
Jó volt a meccs, tetszett Remélem 19-én, már nem lesznek bóják.
Panyokám, remekül mentél. Gratulálok. Szép volt. A busás, csak az egyenesben volt a helyzet magaslatán. Egy ZX10-el megetted volna a csávót.
Lehet csemegézni
Itt a videó Balázs jóvoltából
Cső!
Szerintem belefértél volna bőven!
2x40 perc volt nem 4x20 elcsúsztak az idővel
Már zsibbadt a kezem a 30.percben ,le is mentem a bokszutcába végiggurultam és vissza ekkor akadtam össze a busás gyerekkel
Lehet,hogy kinézek,de a bólyasoros lassítóktól elment a kedvem
Este feltolom a Z750 vs Hayabusa meccset
Hi!
A hátsó rugóstagot kicseréltem 636-ra, az elsőn csak állítottam