Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra ne is esküdj
Hat igen azt tudja mindneki h azok.
Nem veletlen annyi az aruk meg mai napig.
Bar egy feher sp2 en is eltudnek fogadni
Hát nem tudom, hogy milyen az R6, még sose mentem R6-al, de a Ninja 6.000 alatt semmi
Nalam jo iranyba sult el a dolog,az r6 a Z-hez kepest szerintem lenyegesen jobban megy,es meg ami a nyomatekot illeti mintha kisebb fordulaton is talan jobb lenne,de erre nem eskudnek meg.
Nézd csak a kipuffod bolti árát: Louis / Shark Conic

Tegnap mentünk egy iszonyatot Tozsóval meg a Jani cimborájával, Bp- Mátra-Lilafüred-Mátra-Bp
Volt szerencsém kipróbálni egy VTR SP1-et, hát gyerekek, brutál...
Így-így
toldd feljebb a markolatot...
hali,
a 100Le feletti motorok között nincsenek nagy különbségek 0-400m távon nagy átlagban 10s és 12s között van a legtöbb pl Kawa ZZR 1400 10,6-ot ír a katalógus, de hogy a példánál maradjunk:
az én régi Z 750-em 0-400m 11.3s
a suzsuki SV 1000 pedig 0-400m 11.8s
na az a 0,5 másodperc 400méteren pont lófasz
lámpától lámpáig meg pláne
Jövőhéten megy kingmidashoz
hallod e nem akarod egy hozzáértő szerelővel átnézetni azt a gépet csak hogy utána nyugodtan tudj rá felülni?
ricsi bontó, sugó motors?
jah persze, nyilván sokat számít a tudás, a gép ismerete stb. de ha de felülnél a Z-re utána meg egy SV1000-re amivel ugyan úgy tudnál bánni akkor azért annak jobb időt kéne mennie
Azt vetem észre, hogy a bal oldali tükör konzol ( kapcsolók ) nem a markolatnál van, hanem beljebb vagy 2 centivel. A jobb oldali meg a markolatnál van. Nálatok?
hali
nem kell a motorokat misztifekálni
esély mindíg van, és a gyorsulásoknál is sokat jelent a tapasztalat, rutin,
van pár cimbim aki dragozik, a versenyeken is utcán is láttam csodákat
Nem égő hiba volt, Kábel nincs bedugva. De nem találom hova kell bedugni . Leszedtem az oldalidomokat is szerencsére . Tartályban 1 ml víz nincs . De azt, hogy hova kell bedugni még mindig nincs meg. Nincs mit .
Este mentem az enyémmel. Lehet, hogy igazad van
Valaki tudna nekem segíteni. Első fékfolyadék tartály kellene. A csavarnál eltört a műanyag és nem sok kell neki hogy le is essen :D Meg mi pénz lenne egy új?
Hali!
A rendszámvilágításnak egy piros és egy sárga-fekete csíkos kis kötege van. egy kis kettes gyorscsatival. Am kösz még1x az üdítőt :D
hát nem hinném hogy a Z-nek lenne esélye szerintem SV megeszi reggelire sok az a 250ccm
Hali! A rendszámtábla világítás csatiját hova kell dugni? Sehol nem találom a helyét :(
Nagyon elfogult vagy .
Ma teszteltem egy ezres sv-t. Baszott jól gyorsul. Bár szerintem a kicsi z odabaszná. Vagy elfogult vagyok? Van vkinek tapasztalata? Solt mol kút a legegyszerűbb talizni. Onnan meg majd mutatom. Mindig trafiznak itt szóval csak lassan. Voda 42 dupla4 785. Egy órával elötte csörögj azért
Ma teszteltem egy ezres sv-t. Baszott jól gyorsul. Bár szerintem a kicsi z odabaszná. Vagy elfogult vagyok? Van vkinek tapasztalata? Solt mol kút a legegyszerűbb talizni. Onnan meg majd mutatom. Mindig trafiznak itt szóval csak lassan. Voda 42 dupla4 785. Egy órával elötte csörögj azért
Bury mailban vagy valahol dobj már egy tel számot. Holnap lehet beesek arra :D XD