Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémen az van és szerintem brutálisan jó gumi.Hamar felmelegszik igaz kopik is.A kanyarokban betapad rendesen egyszóval faszányos.
Pirelli dragon supercorsa milyen gumi?
kinek volt mar?
Szoktatok együtt gurulni? Van szervezve néha közös motorozás vagy csak egyénileg megbeszélés alapján?
jaja, meg majd akkor derül ki ha megyek vele tartósan nagy fordulaton. 2 hét és meg lesz a jogsi. Addig nem rizikózok :)
figyelni kell, hogy csinálja-e még, remélhetőleg nem. olaj rendben, nem füstöl...
Milyen árak vannak nála? Szombaton délelőtt akár el is ugorhatnánk hozzá.
Letörölgettem, tiszta papírtörlőt mögé raktam és megráncigáltam a fülét. Semmi szennyeződés nincs rajta. Lehet csak azért volt mert esőben mentem vele.
Köszi!
hát ezt látni kéne, de egyik kawámnál se gyűlt össze semmi a kipu végén, max. száraz korom a csövön belül és hidegben minimális víz.
Most vettem észre, hogy a gyári kipuf végén összegyűlik ilyen kormos vagy olajos trutyi a szürke részen. Szokványos vagy valami baj van?
Pesti a gyerek,postazasi lehetoseg esetleg?
Helyileg hol?
érdekes, nekem fordítva van. város 8, tempósan (90-től végtelenig ) 5.5
Szevasztok.
Nincs valakinek gumis ismerose,kellene egy par gumi a sracnak aki megvette a motoromat?
kösz
Enyim ezres: városban 7-et simán; a nagy túrán, autópályán 6, vagy 6 alatt picivel megoldható volt max. 150km/h - val.
ok.sok sikert hozza.
Énis énis!
Hali!
Biztosan van Ha ráérsz elgurulhatunk valamikor!
Köszi De hétvégén Melózok! Meg most Néztem meg Egy Szolnoki motort ÉS nagyon Tetszik! Korához képest penge Állapotban van Se egy karc se egy sérülés nincs Széthajtva nincs rajta Olajfolt semmi nagyon Zsír! szal lehet meg is Veszem
En csak ket szelsosegrol tudok nyilatkozni:
varosban 5-6 is eleg neki, attol fuggoen mennyire sietosen megyek. Autopalya sok: 7 es az felett attol fuggoen, hogy a 130-as opciot mennyire veszem figyelembe...
Sehol senki? Kinek mennyi a fogyasztása? város, hosszabb túra, csapatás, langyoskodás...