Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor marad a szerviz
nagyon egyszerű:maga az első lánckerékanya az...
Simán lehet, pótkocsinkban is van riasztó. ( hűtős pótkocsi ) annak az aksijára van kötve, ha leesik az fesz akkor beriaszt.
Skacok!

Pager-es riasztóm van 4 éve, mint a motor életkora. Bizonyítottan kamu riasztást szokott küldeni. Lehet-e annak az oka, hogy az akksi meg fog nyekkenni? Az akksi is 4 éves. Időnként kevés a feszültség? Vagy tudja a tököm? Nem vagyok szaki a témában. 5let?
Hello Basi!

Kerestelek a napokban telefonon, de nem értelek el sárvédő kellene nekem is és szerdán pont járok Móron, ha valahol tudunk találkozni azt köszönöm előre is.
Az lesz előbb-utóbb. Köszi. Azt mondta a Hringes Kati, hogy vasárnap már biztos telt ház és szerinte ne menjek fel, 170 kilcsiről. De aug 19.-re már feliratkoztam és megyek is :D
Első ülés alatt van 1 kis rekesz, de onnan szerintem ki tud esni a cucc.
Nekem nem hiányzik, senkinek ne legyen rá szüksége!
A Figu a hátsó ülés alatti rekeszre gondolt szerintem. Az ott szinte üres, nekünk meg tele van.
Enyémben volt, és 07es volt
A miénkbe már nem jutott szerszámos doboz. Csak a régibe.
Nagyon remélem, hogy most fel tudok menni.
Köszi nektek!
km óra szenzor az merre található? Valahol úgy olvastam, hogy ez első lánckeréknél van. Valaki tudja esetleg képet küldeni? vagy robbantott ábra ?
Vasárnap H.ring!
Jó az oldalad A Z mellé vegyél pályamotort,legalább nem sajnálod,ha sikamika van
Ja igen, azt is.
Szerintem kujo gépén hiányzik a rövid "ö" betű.
Szervízcsati ahogyan Csutka is írja!
Fokozatkijelző köthető rá
Ezt a csatlakozót azt hiszem a szervízben szokták használni hibaolvasásához, úgyhogy nem kell sehova se bedugni.
Ennek hatására én is benéztem az ülés alá, szerszámos dobozt nem találtam viszont találtam 1 csomó szigetelőszalagot.

+ 1 kábelt ami csak lóg a levegőben. Helyét viszont nem találom
Színei: Halványkék - Fekete , Piros - Sárga, Fehér - Sárga, Fekete - Sárga
Megnézni valaki akinek 2007es gépe van, hogy hova való?
az még enyhe kifejezés
hali
a hátsó ülés alatt a szerszámos doboz és a farokidom között a
moci jobboldalán van 1 kis relé kb 2x2x2 az tud ilyen se kép se hang dolgot
csinálni, viszont ki kell mérni vagy egy másik mociból kipattintani és kipróbálni
FIGU
És a helyesírása! Botrány.
km óra szenzorra vevő vagyok :)
Nagy valószinüséggel aksi GAME OVER
Szerintem azt akarja írni, hogy ment, elkezdett kihagyni, majd a műszerfalon kivillant mindent, mint mikor a gyújtást ráteszed. Aztán nyek. Valami szar ennyit tudtam segíteni :)