Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég alattomos gumi, hidd el nekem
A generátor dekni: 57070 ft- Tömítése: 7400,-
Kuplung dekni: 60630,- tömítése: 5210,-

akkor jó nekem ami fent van :)
Szia!

Hozzád talán Pécs Steelhorse Motor
köszöntem
Te nekem az van az R6-on,es rosszat mondani nemtudok rola.vasrnap mentem 250km,eleg jo tempoban,es tapadt jol.mondjuk a BT-nek van jobb gumija is tegyuk azert hozza,ettöl fuggetlenul nekem jo a gumi.
Ez az.
Sziasztok!

Tud valaki jo szervizet ajanlani Baja kornyeken. Z750-em szeretnem leszervizeltetni. Nem markaszerviz, hanem profi kell, hogy legyen! :)
sárvédő meg hasidom az nincs rajta gyárilag csak ha megrendeled extraként
körfa úr! ez az, ami jó (zölddel keretezett) a 03-06-os Zé tükréhez?
Kössz panyo11 a választ . Akarok egyet és át akarom alakítani 636-ra úgy hogy nem baj ha kicsit rövidebb nem marad az úgy , .
Pilot Road2, 8500km ebből 6000 km autópálya megtétele után meg sem látszik rajta. Tapad is amennyire kell, esőben is király. Verseny/sport gumit vegyenek, akiknek sok pénzük van gumira, vagy keveset használják a motort.
látom hasidom nem volt rajta , de most van. Mennyibe került?
Bt 016 hypersport... Soha többet! Egyszer volt fent es motoros oktatason Kakucson majdnem fetrenberger lett a vege. Mellesleg 3000 km alatt elfogyott. Annyit a supercorsa is kibír. ;-)
nekem lemaradt a sárvédő :( mennyibe fáj 1?
Van sárvédő igen. Basi féle sárvédő van rajta. Am nekem ha lenne belőle valami akkor szerintem vasárnap.. De majd beszélünk itt a fórumon addig :)
vagy ha van msn vagy valami akkor ott..
neked van fent hátsó sárvédő? nem látom a képen rendesen
Nem nekem kell .nekem mindegy.
En Bt 016megyek.szerintem jo gumi
okok. Szombat délelőtt jogsit csinálom de utána jó. Látom volt drz-d is. Azt akartam venni, de ez lett (szerencsére). Sajnos kerülni még nem tudunk, mert nincs jogsi
Én is összehasonlítanám a tiéddel, mert minél többet nézegetem annál több hibát vélek felfedezni, de lehet, hogy gyárilag ilyen csak én vok érzékeny :)
centrírozás volt?
ennél magasabb kormány már csopper
üdv mindenkinek! olyan kérdésem lenne hogy a z 750-m 160 környékén brutálisan elkezdd jobbra balra rázkódni új pilot road gumik lettek felrakva egy pár hete de a problémát csak ma észleltem .
tudja esetleg valaki az okot?
előre is köszönöm.
Valaki emelte már meg a kormányt? Mennyivel lehet ahhoz, hogy ne kelljen máshoz is hozzányúlni?(bowden, fékcső)
Valami tapasztalat?
köszi előre is
sok jó gumi van ez az egyik én is támogatom
Hétvégéig beszéljünk már. Ha jó idő lenne lehet elruccannék arra feléd :) megnézném a géped meg dumálnánk... végre valaki kicsit közelebb van.... :)
A legjobb. Én csak azt vagyok hajlandó feltenni a motorra. Esetleg Pirelli Corsa III. A jó áron jutsz hozzá, ne habozz!