Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi all!
A Vári cukrászdában a legjobbak a fagyik pesten,ha erre jár valaki okvetlenűl tessék kipróbálni!
Nem fog csalódni az biztos
délután elmehetek arra :)lehet hogy olyan fél2 körül elindulok. Majd megcsörgetlek előtte. de most én fizetek :D Am meg búcsú van nálunk de nagy ****** az egész XD
Mennyi ott a fagyi?
Hát kinek mi, szerintem a sütik és egyebek jobbak vadkerten.... ennyi zséért nem egy atom ász a fagyijuk
Ha eljössz erre akkor Földvárra átgurulhatunk. Meghívlak 1 fagyira. Jó a fagyi ott. Soltvadkerten se rossz, de jogsi nélkül addug nem megyek el.
:) Nekem sajna a péntek kilőve... hétköznap nem mehetek el semerre.. főnököm nem enged.. :S
ámosak
én sajna max délután tudok menni
na de majd pénteken
valamerre...... XD
valaki ma valarerre?
Köszi srácok a tájékoztatást.Akkor veszek rá gummát fő a biztonság és így maradok a vágott slicknél.Anyagilag ebben a hónapban már nem fér bele más.
hát jha.. viszont az a baj vele hogy visszaveri a napfényt nagyon és a gps-ből alig lehet látni valamit... vagy pedig éjszaka kell menni XD :D
akkor az faszább volt
:D ez mondjuk a gps-el együtt volt és így számolták 4-be.
köszi, az baráti. Én is akarok venni, mert a telóval tudom mérni a sebességet . Én 8ezerért láttam, de annyiért nem kell. Simán meg nem akarom felkötözni. Mégis csak egy galaxy s. Keresgélek még akkor.
Am gratulálok a vizsgához
4e FT asszem.. GPS-hez kaptuk akciósan
Neked mennyi volt az a táska amiben a telód van?
Vasárnap valaki egy kis balcsis gurulás?
Kopott gumival pályára menni .
Vegyél egy használt slicket pályanapra.
Szia!
Ha jól mértem 180 mm.
köszi
Árpi
Nem szokták nézni, de felelőtlenség kopott gumival felmenni, nagy bukta lehet belőle, arról nem is beszélve, ha esés közben kiütsz valakit, ha olyan a tag márpedig sok olyan van, hogy utána megkeresnek és téged is, kiütnek, ha nem fizeted neki a javíttatást
Ja igen! Köszi a korrekciót!
Mennyit lehet kb csökkenteni szerinted? Ezt simán lehet gyártatni is, nem?
köszi
Attention!
Ha lejjeb akarod vinni a hátúlját akkor hosszabb kutyacsont kell!
Mérd meg a hosszát futatközéptől.
Nekem van valahol 1 zx6 os alu "csont" az hosszabb mint a gyári 07'-é.
Hát én sajna nem hiszem hogy el tudok menni :(
Nincs véletlen valakinek egy méretezett kutyacsontja 2005-ös Z 750 S-hez? Vagy honnan lehet esetleg rendelni rövidebbet? Mennyivel lehet lejjebb vinni a hátulját kb?
köszi