Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja Bár pontosan Bugac nevezetű település létszámát bővítem... :D hát ha jobb az idő meg inkább hétvégén... de akkor benne vagyok bármikor... :D
Solton lakok, Földvárt csak azért írtam, mert azt jobban ismerik. Holnap megyek rutin vizsgára. Ha meglesz a jogsi akkor elgurulok Kecskemét fele. Ha jól láttam akkor arra fele laksz.
Te most am Solti vagy vagy Földvári? nem laksz olyan messze...
stimmel a szám is a szerviznél, jót adtál
Még csak ez az 1 kép van róla. Biztos láttátok már. Fórumon is kérdezett valaki utána. 1millió 30ezerért volt fent a neten
Köszönöm, Ismerem a boltot
Képet dobhatnál fel róla :)
igen a tied a jó ,
én nem néztem utána csak visszalapoztam és bemásoltam bocs
Kimentem megnézni :) tényleg van csak nem néztem meg rendesen.

Csináltam a helyét aztán elindítottam, hogy megnézzem mikor indul a venti. Aztán láttam, hogy 100 és még mindig semmi. Aztán kilőttem.

Borult volt a motor és azt hittem nem tették vissza.

Természetesen kipróbáltam. Alkudtam is miatta. Mutat mindent csak sebességnek nullát ír. Gondolom jeladót kell cserélni. De majd a tapasztaltabbak megmondják.
Minek kell egy motort 10percig az udvarom jaratni?
Meg jo hogy felmegy a vize,ne szarj be ezek ilyenek.vzet ellenorizni erdemes.
Az orat meg nemlattad amikor kiprobaltad,ne mond h nem probaltad ki........................
hali bury
megtaláltam az elérhetőségét Kingmidasnak, remélem még jó
tel: 20/346 58 97
gemes.aron@chello.hu
http://www.pentelemotorbt.szer
hali
csak óvatosan a hozzászólásból ítélve kevés a gyakorlat
nem ismétlem a többieket ventilátor ügyben, de ha nincs az gond
Dunaújvárosban keresd Kingmidast itt a topikban az elérhetősége az adatlapján, mostanában nem túl aktív a fórumon, de dunában van egy kis szervize és mindent tud a motorról neki is Z-je van igaz a régebbi
üdv FIGU
a víz forrsápontja zárt rendszerben 110fok
105-nél kapcsol be valahol, ahogy írták elöttem
akkor kezdj idegeskedni, ha 105 környékén nemfog bekapcsolni a venti (ami tuti van benne hacsak kinem szedték), és 110fok fölé emelkedik a víz hőmérséglete, bár akkor meg menni kell vele hogy visszahüljön
Hali!
Szerintem az normális hogy felmegy a vize neki.... ha jól tudom 105 foknál kapcsol be a venti. Már ha van rajta. nekem is szokott ketyegni bár én csak a 60-65 fokot várom meg vele utána indulok :) én kb 70 km-re lakom..... kicsit messze van de ha gondolod... Vagy megbeszélni egy időpontot és valahol félúton összetalálkozni... ahogy látod...
motoron
Minden motor van gyárilag nézd meg jobban
Ventit te raktad rá vagy a hűtő belső felén van?
Üdv. Ventillátor van rajta, városban araszoláskor a 100 fok nem probléma.
Sziasztok! Ma vettem egy 2007es z750-et. Van valaki Dunaföldvár-Dunaújváros közelében? Szeretnék megnézni 1-2 dolgot a motorján, illetve kérdezgetni pár dolgot. Bár azért ide is megírom. pl az első: Elindítottam az udvarban a motort és pár perc múlva néztem, hogy már 100fokon van a hőfok. Normális ez? Járt azért vagy 10percig egy helyben. Nem lehet erre szerelni ventilátort? Km óra nem megy , de működik mutat mindent csak a sebességet nullát ír ki mindig. Erre van valami ötletetek?
Szép napot Mindenkinek!
Ha érdekel valakit,Castrol power 1 racing 10w50, 2200Ft/l áron,akkor jelezzen!
Nem hamisított,megbízható forrásból!
Panyonak trafis témához:
Sajnos tegnap végül nem tudtunk találkozni, de kárpótollak addig is egy pár képpel és videóval éles bevetésről.

Fama 2 első teszt
Fama 2 hátsó teszt

0m ig blokkol teljesen. Azt hiszem akkor egész jól sikerült a beszerelés és beállítás. 1000X könnyebb volt felrakni mint a Zéén. Mert ezen annyi hely van ahova lehet pakolni az ilyen plusz cuccokat, hogy csak na.
fajt a szivem a Z-ert,nagyon szerettem,es szep volt
Most pedig kicsit menni akarok,es a zongorasok csinaljak az egyik legjobb 600-ast kedves baratom
Hát pedig rólad azt feltételeztem, hogy te hithű kawasakis vagy, erre átpártolsz a zongorásokhoz...
hasidomot hunnan lehet szerválni 03-06-ra? nem nagy ganéjszántót, hanem gusztusos királyságosat