Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak én nem értem, hogy mit írtál?
sziasztok olyan problémám let a z750 2004es géppel menetkőzben elkezdett kihagyni megált a műszerfel falon az adatok mint gyujtás rátételkol mutatott nagynehezen szinte alapjáraton hazavitt. azota nem indit a műszerfal tők sűket csak hátso világitás világit és a hibát jelző lámpa ha valaki tud segiteni kőszőnőm
Én meg biciklizem Szentendrére lángosozni.
én szívesen mennék de pont egy esküvőre vagyok hivatalos
hali
most szombaton lesz Citadella?
ha igen jön valaki?
Olajat lecserelem en. Olyan hely kellene, ahol felmerik az allapotat. Meg tudjak mondani, hogy mennyit megy el a lanc, stb...
2 evig nem szeretnem hazahozni, vagyis a kovetkezo muszakiig.
Meg ne hagyjon ott sehol.
Majd felhivom akkor a pecsieket is.
Cső márkatársak! Jön valaki Kakucsra holnap a tesztmotor.hu pályaoktatására? Jah és sasoljátok már meg: www.palyamotorosleszek.blog.hu aztán várom a kritikát :) Főleg Panyó tőled :D
ez alapján kell jogsi (Lemondó nyilatkozat bekezdés):
Lime Party - Jogsi
írtam!
mail címet kaphatok?
Vagy írj az enyémre!
basi2(kukac)citromail.hu
Persze van kép is ! Igen 2007-2011-ig!
Fú, ezek nagyon szimpatikusak...Ugye 2007-es Z-re vonatkoznak. Tudsz róluk képet küldeni? A festést is tudod vállalni?
Pontosan?
Sárvédő 10000Ft,
Hasidom konzollal 13500 Ft,
Posta 1700 Ft
Háj!

Ebbe már nekem is be kell szállnom. Lehet, hogy hülye kérdés, de hasidom és sárvédő együtt 20-25-e (+ festés), vagy darabja ?
Tudod, hogy szeretem. És Titeket is.
Robis, nem kell ám mindent megmagyarázni...
Azért kell a jogsi, mert pl. motorral menne és nem vontatón vinné. Regisztrálhatsz online is a Kawasaki.hu-n. A lényeg, hogy legyél kinnt. Én 5-ig melózok, de szerintem hatra kiérek.
Hali!
Most értem haza a melóból.
Szal a hasidom meg a sárvédő olyan 20-25 körül volt basi2-nél ha jól emlékszem. + a Festés...

Am hétvégére jó időt mondott.. Vasárnap ha neked is jó lenne lehet elnézek arra :)
Minek a jogsi a Lime partira? A ringen nem kérik el...
Egyébként mi megint kocsival megyünk... Nah, nem mintha nem mernék a BMW-vel ennyi kawás közé bemenni...
És idén időben kéne regisztrálnunk, mert sose kapunk kolbászt...
Változók az árak
Szombaton én megyek hozzá délelőtt az biztos!
Nem voltal eleg eröszakos,mennek a dolgok gyorsan ha te is akarod
Sokan vannak és csak 18. ára kaptam időpontot városi vezetéshez vizsgaidőpontot. Ha sikerül akkor még 1-2 nap mire kapom a papírt, okmányiroda 1 hét szerintem
En anno 3het alatt csinaltam jogsit ,te hol csinalod,h ne lenne meg?
ha meglesz a jogsim akkor megyek
AUG 26
LIME PARTY