Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez engem is érdekelne, mikor azt hittem menet közben háromnegyed háromkor, hogy 245 km-t mentem
Üdv Mindenkinek!
Tudja valaki, hogy kell átállítani 24órás formátumra az órát?

A dekli: inkább utángyártottnak nézem, mint festettnek

-----
rutinvizsga letudva
Tényleg
panyo, a haverodnak van valamilyen jó hangú kipuffja a paripámra?
Hali!
Elméletileg igen,de a kiufogós cimbim szerint egy apró változtatás van rajta valószínű a hossza más,de ha Pest környékén (Budaörs)jársz a cimbinél felpróbálhatsz 1 összekötőt,rám hivatkozva vagy elmegyek veled.
Szasztok skacok bocs,hogy így bepofátlankodok csak egy kérdésem lenne. Nem tudjátok véletlen,hogy a 04-es Z750 és a 04-es 636 kipuja és egyben összekötő cső megegyezik-e véletlen , .

Kösz a válaszokat .
az király gép
jolijoker.mondtam en h 07tol nezz,megeri hidd el .
Ha mesz miskolcra megnezni,es hetvegen szolj ,szolok egy haveromnak,aki ott lakik elmegy veled,es profi motorszakerto,meg jol tud alkudni ha erdekel
Ja nem utolso sorban volt 07-es z 750-e.
Köszi!
Nekem is kenyelmesebb az r6,mentem zx6el,viszont talan a kawa alacsony fordulaton jobban ment nekem,en ugy ereztem.igen piros -feher,tetszik nekem,es brutalisan megy.ugyanazon az utakon jarok ahol a Z vel,de ha az orara nezzek nem hiszek sokszor a szememnek.
Ja, azt eléggé lehúzták most, ráadásul bűn ronda is...
Az R6 elég jó választás, nekem mikor próbáltam kényelmesebbnek tűnt a ZX6-nál. Piros-fehér?
az jo,bar nem 600-as,viszont egy teszten megverte az uj 750es gixxert.
Daytona 675?
nem ,mert nincs min.600ba 3 motor ami ott van,honda cbr rr,kawa zx6,yamaha r6r,na most mivel nekem egy jo ajanlatom volt az r6r-re hat ez lett.
Bontóba 15e-20e kérnek egy használtért. Szóval ezért festegetik inkább....
képekből nem sok minden derül ki de jónak tűnik
fejidom sem áll túl szépen, meg a kürt tartúja is ki van hajolva - mondjuk ez legyen a legnagyobb baja
van vagy 5-6e egy dekli és akkor az szép nem kókány, festés sem jön ki sokkal kevesebbre főleg ha csiszolgatni meg gittelgetni kell
http://www.kepesmotor.hu/kawas... Információ Tud róla Valaki Valamit?!
Van benne valami... Igazad léehet hogy ezt vetted meg.. A dekliket meg lehet hogy csak felcsiszolták és festették... nem olcsóság..

Ui.. Hétvégére "katasztrófaesőket mondanak" de jó lesz :(
valószínű én ezt vettem meg: 40090-es beírás link
Valószínű, Gyerek azt mondta, hogy csak eldőlt az előző tulajnál. De megnézve Adee-ZzZz motorját az tényleg mintás. A lelke legyen jó az a lényeg :-)
Ezzel bukfenceztek? Mind a két oldali deknije tök sima én meg úgy tudom nem így kellene kinéznie...
igen
Hali!

Ezt a Mindszeten vetted mert 1,030é úgy emléxem ott árultak egy ilyen zöldet?
Veszekedni akarsz?