Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső! Sokan voltak kint? Beszéltem a csajjal azt mondta ne menjek ki, mert már nincs hely, és messziről potyára ne menjek fel. De 19.-re már reggeltem. Mesélj már róla, hogy sokan voltak-e kint? Köszi
Hát bazz akkor mázlid volt, hiába mindig bebizonyosodik hogy kell az a ruha
Húsvét vasárnap volt, tudtam, hogy nagy tömeg lesz, nem is akartam kimenni de végül még is csak rászántam magam. Úgy volt, hogy farmerba megyek, végül felvettem a bőrruhát, szerencsémre, mert már nem lenne térdem. A gatyába még a térdprotektor is szétszakadt de megúsztam. Haverok már elrendezték a dolgokat, mikor arra jártál, én meg már a kórházba.
bakker én pont ezen a napon voltam fent, láttam is a gépedet az árokban de akkor már csak a fának volt támasztva és úgy tűnt nem kell segíteni ezért nem álltunk meg
Fiúk! Nincs valakinek számítógépes cége? Ebayről rendelnék alkatrészt, de nekem kell hivatalos magyar számla meg minden kutyafüle papír. Megegyezés szerint ráfizetnék, ha valaki beszerzi nekem.
Akkor jobbulást, örülök, hogy szerencsésen megúsztad te is és a motor is!
még a kormány görbült el, meg vége lett a bukógombáknak, de nagyon jól tették a dolgukat
Az adrenalin parkos kanyarba történt, mentem felfelé a Suzuki alto pedig szemből érkezett és bekanyarodott elém a park felé. Próbáltam menteni de még így is el találtam kicsit az elejét és repültünk a susnyásba, az a szerencsém hogy ott nincs korlát. Nekem vállam és térdem csúnyán zúzódott, 3 hónap elteltével sem az igazi még egyik sem. A motoron idomok, tank lámpa sérült, szerencsére a váz, futómű, motor és féktárcsák nem sérültek.
Sziasztok! Nem tuddjatok veletlenül hol tudok letölzeni egy 2005-ös z 1000-es kezi könyvet? nem talalok sehol :-(
Mintha valaki említette volna, hogy volt egy szerencsétlen találkozásod egy négykerekűvel a Mátrában. Szabad tudni, hogy mit történt? Neked és a motornak lett valami bajotok?
Olyat lehet kapni, hogy 48.3 az 6/4 zoll.
De azt le lehet esztergálni olyan hosszon ahol csatlakozik.

http://www.direct-line.hu/term...
Hát igen, már majdnem merem úgy húzni neki, mint a perec előtt de még bennem van az esés, kigyorsításnál még soxor eszembe jut az úton keresztben álló Suzuki és ilyenkor automatikusan vissza a gáz.
örülök........hogy......ujra a régi GA t látom....
Ezért veszek most sportlábtartót. A George gyereket ajánlom, nagyon korrekt és minőségi a cucc
Hát igen, a Z egyik nagy hibája, hogy úton-útfélen leér a lábtartó...

Holnap felhívom ezt a George gyereket!
Azt hittem már jobban megy ez neked ne csúfoskodj ilyen képpel, majd ha teljesen elkopott a lábtartóból a csavar, sőt a lábtartó is azt rakd fel. Jól van nem baxtatlak de, jó lenne már összefutni, én 19-én Hringen leszek délután. Jössz? A mostaniról lemaradtam már nem volt hely,
ŐŐŐ lenne az
Én is tőle vettem a Z-re.
V2, de japán
Kijazageorge? :D
Én a felnicsíkot innen rendeltem George-tól. Van nála minden fajta. kérdezz rá :)
vagy pedig proex ?
Az en 2005-os z750s-emhez harom kulcs van.
Robis, hívd fel, akit írtam!
/*Már az összes Pestit végighívogattam. Egyiknek nincs, a másik nem vállalja. Lehet, hogy vennem kell egy darab 1 méteres rozsdamentes anyagot és abból levágom.