Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Nem szívesen válok meg tőle de a kor sajna nagy úr:-((
Üdv.
Ma volt valaki csongrádon a motoros rendezvényen innen? Láttam egy zöld 07-est meg egy 07 előtti feketét..
Ahaaa értem akkor sok sikert
Szezon végén becserélem chopperra.
Pécsen szívesen odaadom bárkinek kipróbálni! A vibrációt szinte zéróra leviszi amit az ember a seggén érez.
Helló!Miért szeretnéd eladni nem vált be
Esetleg ha valkit érdekel van egy Tommot zselés ülésem amitől megválnék. 82 rugó!
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy a hátsó rugós tagot sima egyszemélyes utcai motorozásnál hányasra kéne állítani? (95 kg vagyok).
Lehet esetleg valahogy módosítani az ülés dölésszögén? (Z 750 S-ről lenne szó)
Előre is köszi
Már megint? Anyám Ti aztán nem szaroztok.
Majd ha árulnak kismama motoros ruházatot, akkor béjemvézek, addig meg sajna marad a robesz, azon elfér a pocakom...
Na mama csak ne dumálj. Te se nagyon koptatod a gumát a bömösön. Én két hét múlva megyek egy 500-as karikára. Addigra fent lesz az új kidörrentő is.
Sziasztok! Ki milyen olajat használ a gépében? Lehetőségem van venni motul 5100 olajat 1700Ft/liter áron. Jó ez bele
A fenét! Többet kéne motorozni, és akkor a szél se fújna annyira!
hali skacok
ez a női téma mindig előkerül
FIGU
Ilyen van nekem is, de most nem használom. Nem segít semmit, max egy kicsit jobban néz ki. Meg az eső menet közben nem veri a GPS-t
Vagy elmegyek kondizni . Bár azért én bízom abban, hogy ez a kis plexi majd segít némileg a széllel vívott harcomban?!?
Vegyél ólomkesztyűt, abban nehezebb rángatni a gázt
Vagy váltasz nagyobb ccm re. Akkor csak jól kell kapaszkodni. Tuncin a gyári fejidom + plexi kombóval is jobb a szélvédelem mint a Zén volt plexivel együtt. Nem tudom miért. Bár ezzel meg az a baj, hogy ha odarántok neki, állandóan egykerekezni akar.
Tyűű ez jó hír, felhívom és szerintem be is rendelek tőle egyet.
Én 185/91 vagyok, úgyhogy szerintem ugyan abban a tartományban rángat engem is a szél, mint téged. Én múltkor mentem 215-öt, de ott már elég rendesen be kellett feszülnöm, és nem is nagyon akart feljebb menni, úgyhogy midnenképpen kell egy kis szélvédelem.
Persze azért attól is függ, milyen magas vagy. Nálam plexi nélkül 150 nél kezdődött a szél, 190-200 körül a bukó beleépült az arcomba, a gázt is alig bírtam visszaengedni úgy le akart fújni a szél. Plexivel 248 at mentem egyenesben, és akkor éreztem csak azt hogy le akar fújni a szél. Persze azért itt már én is kicsit lentebb hajoltam, de számomra sokat változott pozitívba. Én 181cm vagyok, és 80kg.
Aham, ez az. De nem ennyiért vettem, ráadásul élőben sokkal jobban néz ki. Kikerestem neked a levelezésemből. 25 700 Ft + pósta ha nem tudsz érte elmenni (Fehérvár). Adok címet nála érdeklődj:
Lipták Tamás
liptak@ivanicsfehervar.hu
30-869-1697
Eladó a mocim! 2005-ös z1000 érdeklődni e-mailbe.
No, megnéztem a puigokat, a neten egy félét találtam 44 ropiért, erre gondolál?
Nekem volt rajta puig. Szerintem az egyik legjobb, 100X többet ér mint a gyári. Jobban is néz ki és nem kell szétfúrnod a fejidomot sem hozzá. 2X ezer Ft körül mozog.
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem. Szeretnék egy olyan plexit a motoromra, ami nem csak rajta van, de ér is valamit, és nem utolsó sorban valahogy ki is néz. Azok a plexik, amiket találtam és láttam nem igazán nyerték meg a tetszésem. Vagy kicsit, vagy csúnyák. Egy plexit találtam Z1000-re givi D401S néven, ami még vhogy ki is néz.
Ha valakinek van bármi ötlete szívesen fogadom.
Köszi!
elképzelhető de mostanában nem nagyon vagyok formába meg a ringen is rég voltam