Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idén márciusban snowboardozásból hazafelé jövet Ausztriában 80-as táblánál 105-el mértek be. 25 Euró
De szlovák rendszámnál hangsúlyozom, hogy tökmindegy
de egy gyorshajtás több mint 40 €
Magyarország jelenleg Németországgal és Ausztriával áll adatcsere kapcsolatban és velük is csak 40 Euró / 10.000 Ft felett
Tehát ha Bécsben nem veszel parksájnt és kapsz egy 21 eurós büntit, azt sem küldik ki
ha felapplikáltad a tuncira majd lőjj már képeket róla!
A kapcsoló természetesen vízhatlan, nem árt neki az eső. Ledsort szívesen csinálok neked, de én is bementem a homasitába és vettem egy rövid ilyen gumiba öntött ledsort. Az vízhatlan, kétoldalú ragasztóval meg bárhova fel lehet rakni és normálisabban néz ki mintha összeforrasztgatnék neked egy csokor ledet, ami nem is vízhatlan.
de most van valami olyan is hogy ha külföldi rendszámmal fotóznak le akkor ha megállítanak akkor jól megb@sznak nem tudom pontosan hogy ezt nem figyeltem annyira mivel engem sajnos nem érint
Romániába pl. nem nagyon küldik ki ahogyan én tudom...
Kis ízelítő a genfi látnivalókból, ha jól értettem ott körül fordultok majd vissza...
Hi
Rosszul tudod akkor,Ausztriabol mar kaptam haza csekket,a haverom meg olaszbol,mellesleg Magyarorzsagrol is kikuldik mar hidd el nekem .
2013-tól :) tudom, barátnőm rendőr...
Az már nem biztos. Az unión belül bárkinek kiküldik a bírságot.

De ha kiszednek előrébb a kasszánál akkor szopi van
Hali!
Köszi! a kapcsoló a kormányon cseppmentes?
Esetleg 1 ledsort nekem is tudsz kreálni?
Sziasztok!

Tudna valaki Budapesten vagy a közelében olyan céget mondani, ajánlani aki a (motor )hűtőmet megjavítaná, felujítaná?

Előre is köszi a segítséget.
amúgy meg power tape a király vagy tanga bugyi
csak vigyázz mert júli 1-től ha megállít a rendőr akkor bizony csúnya világ van....pont a sok külföldi rendszámosnak
még így is jobb mintha nagyobb baj lett volna! kicserélni meg tök egyszerű viszont a csavarokat mindenképp menetrözítőzd be mert különben ki fognak hullani! saját tapasztalanból tudom!
Úgyvan....
2013-ig ez a leghatásosabb lézerblokkoló
Nu, a Súgó Motorsnál volt ilyen öntvény. 10K-val könnyebb lett a zsebem, de ha minden igaz, akkor holnapra itt lesz a kezemben a cucc. Estére átbújom a szervizkönyvet és megnézem hogy mit fogok tudni fakítani.
előfordul az ilyen, de legalább tényleg nem lett másnak baja mázlid volt, teszel fel egy másik konzolt aztán hadd szóljon
Á, dehogy baszott! Egész nyáron meló meg a család ezerrel, aztán most a hétvégére betervezek egy kis kellemes kétnapos gurulást a haverokkal (kicsit nehéz pedig mert egy részük Afganisztánban van), mindent leszervezek, erre tessék. De basszus komolyan mondom, hogy szerintem kurva olcsón megúsztam. Se a kormányvég-tükör nem tört, se a tankon nem látszik semmi, a dob érintetlen... éppen ma akartam leelőlegezni Agonál egy PC-t + beállítást. Ha most babonás lennék azt mondanám, hogy rossz ómen, nem pedig balfaszság :)
bazz nem baszott szét az ideg?
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy csak a dekli lett egy kicsit karcos, de az Akra csőnek semmi baja nem lett. Pedig ahogy ott feküdt a betonon a motor, semmi jót nem reméltem. :(