Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivanmivanmivan?
Basszameg, nekem holnap elmarad Kakucs, most jött a főnököm, hogy holnap jönnek az osztrákok, én meg kellek
Tegnap a Shiveres cimborámmal motort cseréltünk egy kicsit. Most eladja a Shivert és vesz ő is egy Ninját
Mit akarsz helyette?
Kérdezzek? ... Hát jó....

Nem kell senkinek a motorom? Eladó ám!
nem mer senki kérdezni
Hogymi?
bagsterus wallace úgy néz ki mint egy pics@?
Mond mégegyszer hogy "hogymi!"
A Tommot-ot ajánlom. Náluk még próbát is tehetsz. Az kényelmes és tényleg fotel.
hogy egy klasszikust idézzek: "hogymi?"
nem mondod.... hmmmm ki lehetett az .
állítólag hasonlítok egy emberre nem, ebben sajna nem okultam ki, bagzival itt valaki kufárkodott , őt kéne megkérdezni.
Há nem tudom hogy nézel ki... . csak gondoltam tudsz valami okosat amit én nem ezeket én is ismertem sőt ott van még a gibbon aki a legolcsóbb én csak azért nem merek bele vágni ebbe a fotel témába mert mi van ha rálocsolok egy csomó pénzt és nem lesz kényelmesebb . .
Gyertek Tiszadorogmára 22-23 motoros találkozó,onnan eger 50km
nem lehet, biztos 1K után is mocorgok, de kiállok egy kicsit a nyeregből és visszaülök.
ajánlani? úgy nézek ki mint egy moto nagyker? amiről már hallottam a bagster, vagy tommot csinál zseléset, de egyiket sem ismerem közelről
nemtudom lehet én vagyok mutáns meg nem mentem egyben csak 500km-et de nekem semmimet nem nyomta, kicsit a popó zsibbatd néha de nem volt veszélyes
dub! És milyen túrafotelt tudnál ajánlani
Én is csak azt tudom mondani amit gab200gab200 (43294) hozzászólása más egyéb problémám nincs is
vársz=vágysz