Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát jah, jók ezek
az újhoz már nincs chip,írható a őprogram, a régieken így "tanítottak"
akkor mégsem a vas a hülye....
Az újban program vezérli, a régibe chip kellett. Tök mindegy, lényeg h a nyitott dobhoz való legyen.
minek az nekem, rajta van a progi az akra dobokhoz ennyi elég
ez valóban gyönyörű,felhívom mennyire kell neki a pénz...
Hi!
Vegyél hátha elromlik
hmm nekem nincs chipem
Nincs mit!
Pont ezért ajánlottam Fekti Tibit
A kawa M3 ban meg lenyúltak volna és a probléma sem szünt volna meg ezek szerint
A lényeg,hogy jó lett minnden,jó utat!
Várjuk az élménybeszámolót!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vfr-4752957
Gyári chip volt benne a computerbe, ami a szűkített gyári dobhoz és papír légszűrőhöz való. Namost oké, de nekem ugye van 1 arrow hozzá. Átraktam a dobot, kicseréltem a szűrőt és persze hogy ez a chip nem adott neki elég kaját, borzalmasan járt, állandóan megtorpant volt hogy 3-4 mp ig nem volt injekció és halálfélelem. Aztán átraktam a tuning arrow chipet, ami persze meg is halt. Nem indult a motor.
Debreceni apriliás jóbarát rendelt nekem hozzá egy ItalyRace chipet. Mindent megoldott, nagyon szépen jár. K*ba*zott jó lett. nem gondoltam volna h ez a chip ennyit számít.
nem tudom...egyenlőre nézek mindent,valószínű vfr
mit veszel?
azért nagyon hiányzik.. ...szerettem,a szívemhez nőtt
ez nagyon rossz vicc volt .
neked olcsobban adnam,mivel mar a 2.at vennem toled
vfr...vagy valami turbós-benzines autó várok az alkalmi vételre,igazából nem vagyok megfeszülve semmire...ott a gpz,ha motorozni akarok...beállítottam a használtas oldalakat keresőre,hátradőlők a karosszékemben és várom a hirtelen kp.-ra vágyó motorosokat-autósokat..
adok érte 1.1-et gyorsba
Helló, nekem van 4 gyári búra, ha ez kell, viszont nem vagyok környékbeli...
oszt' mi lesz helyette?
mi volt amúgy vele?
nem semmi fogadjunk a szomszéd
azt komoly.
Megyek haza feldobom en is
2 nap alatt elment a Z,alku nélkül
nebassz. mit tett tönkre a motorban?