Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz
Nem tán Tiszaföldváron történt az eset ?
Hát a boltot a Tecsó felé bezárta, és én úgy tudom, hogy hivatalosan nincs márkakereskedés Kecsón. Bár az is biztos, hogy egy ilyen kultfigura mint A Papp Laci nélkül nem élhet a Kawa. Biztos vagyok benne, hogy kitalál valamit, ha másért nem, legalább Wicca miatt.
Dehogy zárt be gokart pályán müködik! Én hozzá bagy a Pécsi Steelhorse motorhoz járok a többi szervízben nem nagyon bizom!
Papp Laci hivatalosan bezárta a bazárt. De nem kell aggódni lesz Kecskeméten is Kawa szalon és szervíz.
Szia nekem is van egy eladó gépem(2005, kék Z750), de ha segítség kell, szívesen elmegyek veled megnézni hétvégén és Kecskeméthez közel lakom.
micsoda szar marketing rizsa
Mindent tudok rola mert az enyem
O8 as narancs szinu.16800 van benne most ,serulesmentes,szervizkönyv,törzsköny,jövö majusig gyari garancia.plussz az extrak.kepek aaz adatlapomon vannak.
pl. ha cellazárlatos az akkumlátor, hiába tölt a generátor a szar aksi akkora terhelést ad a generátornak, hogy vagy elveszi a gyujtástól az áramot, vagy a terhelés miatt megfogja a generátor a motort. új aksi bele és próba
ha nincs elég töltés az akksiban, akkor leáll. az egy kicsit fura, hogy a tulaj nem hajlandó venni egy akksit egy 07-es géphez. gyakorlatilag így potenciális vevőtől esik el. ha túl olcsón adja, az is gyanús lehet.
A Pappékhoz bátran viheted (bár nem tudom, hogy működnek-e még), ha nem vagy a típus hozzáértője, akkor mindenképp nézesd meg szakszervízzel, kérd ki az ő véleményüket is, megéri azt a pénzt, hogy jó géped legyen. A motornak valószínű csak az aksija kuka, az ki tud purcanni annyira, hogy semmit nem lehet rajta tölteni, egy új aksi valószínű megoldja a gondot. Én elmennék megnézni, de nem vagyok túl mobilis.
"Sok szempontból a 750 köbcentis motor a tökéletes kapacitást jelenti, erősebb, mint egy 600-as, ugyanakkor könnyebb, mint egy egyliteres motor, így kihasználhatod a Z750 teljes erejét. Itt is gondosan tervezett segédváz segít abban, hogy az idegesítő vibráció ne jusson el a vezetőhöz."
persze, öt évvel ezelőtt még vegyétek vigyétek, ez a legjobb - most meg már idegesítő... engem nem idegesít
Tudsz reszleteket mondani?
Mennyit futott? Muszaki meddig van? Serulesek? Szervizkonyv? Elso tulaj vagy? Szin? stb.

Koszi,
Ha csak gondolkozol,akkor van egy o8 as szep elado,sok extraval jutanyos aron.
Sziasztok,

Egy hasznalt Kawasaki Z750-en vasarlasa gondolkodom. 2007-es evjarat, eslo forgalombahelyezes 2009 nyara. Mar voltam is megnezni a gepet, de sajnos nem vagyok hozzaerto. Elsore jo allapotunak tunik a motor, de nagyon sokat allt, ez az akkumlatornak sem tett jot, olyannyira, hogy be sem indult a motort, bebikazas utan poccre indult. Viszont amint levettuk a bikazo kabelt azonnal leallt a gep, ez normalis? Nem kene ilyenkor tovabb mennie a motornak, hiszen a generator termeli az aramot, vagy nem? Mennyi ideig kene uzemelni, hogy a bikazo kabel nelkuli is menjen tovabb a motor? Eselyes igy, hogy eljuttassam az elso szervizbe, vagy helyben kene kicserelni az akkumlatort?

Tudnatok nekem ajanlani egy szakembert Kecskemet kornyeken aki eljonne velem megnezni a motort es velemenyezne azt? Neten csak a Papp Motors-t talaltam, ismeri valaki oket? Vezetekes telefonszamon amit talaltam mar nem elerhetoek, leteznek meg egyaltalan? Valamint ha a szakember is ugy iteli szeretnem a motort vasarlas utan azonnal szervizbe vinni ahol tuzetesen atneznek es kicserelnek az ilyenkor szokasos, dolgokat, motorolaj, fekolaj, stb. Szoval jo lenne egy megbizhato szerviz Kecskemet es kornyeken.

Elore is koszonom a valaszokat!

Udv,
azt hiszem a konstruktőrnek van némi tapasztalata a dologgal. ez egész ügyes.
A gomba tartoja annyiban ter el az eredetitol, hogy nem kozvetlenul a gyari felfogatasra megy hanem a ketto kozott ott van a bukocso kerete. Igy a gomba ha torik, akkor nem a hengerek elott torik le, hanem csak a bukocsonel levo rogzitesnel.
nem is ott, hanem az első képen látom már, hol megy fel és át a keret. de a gombás tengelye mintha a blokkba menne...
Az oldalon a legalso kepen latszik, hogy nem a blokkrogzitesi ponton van rogzitve a bukocso, hanem a hatso lengovillanal.
na az nem látszik a képen. még akár jó is lehet csak azért engedjen, ha beleakad valamibe.
Ennek két félfogatása van es egy átvezető a másik oldalra ugyanúgy mint a gyárinak, csak jobb anyagbol, illetve ha fekves van, akkor csak ezen csuszik a dekni, es kozvetlenul nem er talajt.
A felfogatasa majdnem azonos a bolti cuccal.
Mondom ez tesztelve lett :D
a lényeg az lenne, hogy az összeköttetésen keresztül átvezesse a túloldalra illetve 3 ponton nyelje el az ütést. nem néz ki rosszul, de nem vagyok benne biztos, hogy egy nagyobb odaverésnél nem bassza meg a blokkot illetve, ha akad, akkor nem tépi meg...
én inkább arra szavazok, hogy szakadjon szét a cső, de nyelje el az ütést.
Ha rakok fel akkor akkor egy ilyet, ez teszi is a dolgát, és nincs benne önmegsemmisítő:
http://www.fektigumi.hu/home/c...
láttam 310 euróért egy másik fajtát, japánból. gondolom még egy ötvenes a szállítás
Én azokon az utakon indulok el, ha motorozni akarok:) Robis,megint Majsán voltál? Kint van a tel számom az adatlapon, mentsd le, ha kell valami segítek, csak szólj :)