Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja. én is gondolkodtam átfújáson, de hasonló megfontolásból marad a gyári
Holnap :D
Koszonom!
Próbáld ezen:
06-20-931-1094
Hali gab200 Említetted hogy,ha az ember a Glockner fele jár tudsz jobb és nem fizetős részeket ez érdekelne engem

Köszi
Kosz megpróbáltam, de nem vette fel, talán holnap...
Hali!
Nekem pár éve a Fektitibi embere cserélte ki a ktm be az elsőkerékcsapágyat,próbáld meg hátha tud segíteni!
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Csak ezt az elérhetőségét találtam!(mond,hogy neked is Z-d van)
hát nah. Mikor már ott tartok, hogy indulnék végre valami értelmeset is motorozni...
180km-t sztem ne motorozz ilyen csapággyal. Sajna nincs ismerősöm pesten aki tudna segíteni
Latom neked is jo napod van...
Szimplán csak annyi, hogy 2 hónap szerelés, szervíz, (olaj, szűrők, teleszkóp) állítás,(futőmű, rugóstag, computer) után hirtelen nem indult be. Meghalt benne a kibaszott kurva CHIP, ami vezérli. 20.000 minusz. Mert ugye nyitott dob mellé a gyári nemjó, azzal ledadog (de legalább kiderült h az a baja, erre legalább jó volt), ezért tuning CHIP kell.
A faszom kivan már azzal, hogy csak simogatom-simogatom és állandóan van valami. Komolyan kezdek kételkedni.
Ha eljutnek odaig mikor tudnal segiteni a bajomon?
Szia!

Ha nem tudják megoldani én tudok segiteni igaz 180km vagyok töled!
Ez kimaradt: 2005-os z750s-rol lenne szo.
Sziasztok!
Surgos segitseg kellene: Ma voltam egy szervizben, mert beszitalt az elso kerek. Hetvegen mentem volna egy hosszabb motoros utra, es mint kiderult a kormanycsapagyat, es celszeruen az elso kerekben levo csapagyat ki kellene cserelni.
Tud valaki szervizt embert, aki ezt a holnapi nap, de legkesobb pentek delelott kitudna cserelni? Bp kornyeken kellene a segitseg. Meg megprobalok keresni valakit, de elegge eselytelennek tudnik a dolog...
Kerem aki tud a nullahat30harom5399hatvanegy a szamot csorgesse meg visszahivom, vagy kuldjon egy cimet vagy a mail cimemre, vagy a telefoszamra.
Koszonom!
Lehet hogy beszéltünk passz sokan hívtak májusban ,júniusban de senki nem jött el megnézni szóval csak nem volt annyira komoly a szándék csak mindig ment a duma h szombat regggel hívlak ha indulunk... A telifényes dologban igazad van de ha mondom az a baj ha nem akkor meg az. Volt horpadás a tankon meg a gyári kormálysúlyon volt egy kis csuszi nyom mivel vettem rá mindenféle idomot jobbnak láttam fullba fújni. Ha ezt így valakinek letálalom telefonba álltalában le is rakják.
ok,én is kigugliztam az apriliát,nem tűnik sokkal kényelmesebbnek,mint a z
Hát ez titok... ( nagyvonalakban lehet hogy semmit )
viszont csak most látom, hogy neked a régebbi van... Az tuti nem fog neki kelleni
Nem az enyém, haveromé. Nem tudom tette már fel hirdetést.
ha meg tudunk egyezni engem úgy érdekel,hogy kifizetem,elviszem egy napra,ha kényelmetlen visszaviszem és dobok valamennyit...
küldjél róla használtautós linket(vagy ahol hírdeted),nem ismerem a motort...az is 750-es ugye?
Nem akarsz ráfizetni egy Aprilia Shiverre? 1250 km van benne, szervízkönyv, gari stb. Kurva kényelmes, azzal mehetsz túrázni...
tényleg neked nem írtam le az 1.090.000-et
Nem, csak itt kérdeztem.
Mint írtam nekem sem jó sajnos, elég komoly megbeszélésem lesz délután, amiről nem lóghatok el.
Mi baja lett a tuncinak?
én csak magam részéről nyilatkozok, nekem perfekt ez van