Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Gyengeségei nincsenek,ha karban volt tartva,nekem Abs-es verzió van,nagyon elégedett vagyok a működésével egy párszor munkába is állt megmentve a zakótól nembeszélve,hogy az Abs-est fém fékcsővel szerelik!
Kipufogót cserélni lehetőleg Mivv Suonora
Vásárláskor sokmindenre kell figyelni(hosszú lenne a lista),de apróbb jelekből már észrevehető,ha felejtős a gép
Olajjal kapcsolatban mindenkinél más a befutó,(10w40,10w50,15w50,20w50)Fuchs,Motul,Castrol
Szélvédelem nem sok mivel Naked
Esö slick! Ajándékba!
Helló!Motor vásárláson töröm a fejem( FZ6S után mivel balesetes lett:s) ,és iszonyatosan tetszik a 2007 és utáni Z750!tudnátok valamit mondani róla?mik a gyengeségei!tapasztalatok?ABS röl valami?milyen kipuffot érdemes rá dobni?mire kell odafigyelni vásárláskor?mennyi a szervizintervalluma?milyen olaj kell bele?fogyasztás,szélvédelem?(180 cm vagyok)!
Elöre is köszi!
szia az enyém eladó, jó is, szép is, leinformálható innen, sok extrával, meg tudunk egyezni ha gondolod. Amúgy mennem kell pestre a shoi-hoz, meg karasnához, ha fent leszek, akkor meg is nézheted és nem kell utaznod.
Valaki emelte már meg a kormányt? Mennyivel lehet ahhoz, hogy ne kelljen máshoz is hozzányúlni?
Valami tapasztalat?
köszi előre is
ez milyen traktor gumi az utolsó képen?
Szia!
Pécsen van egy 2006-os eladó ha esetleg érdekel!
Fekete, 17 000km. Ha érdekel szólj!
Üdv mindenkinek!

Augusztus 5-én megyünk három napra Romániába.Ha valakinek van kedve csatlakozni szivesen látjuk köztünk.A fő célpont a fogarasi havasok.
Eladó! KAWASAKI ZX-6R! EsetLeg CSERE IS DIESELRE, vagy Z-750!

Gyönyöru állapotban lévő Ninja, pályán nem használt, csak túrázásra! Valós kilóméterrel! Új gyergyák, friss olajcsere, új fékolaj, Elso teleszkópolaj frissen cserélve, szimeringekkel együtt. Barracuda sportdob gyönyöru hanggal, sötétített kis indexek, karbon kapaszkodó. Új láncszett aranyszinu Iris lánccal, Progrip tankpad stb. jobb oldali deknin pici karcolás minimális. Hitel megoldható AZ ÁR IRÁNYÁR! FRISS MŰSZAKIVAL ADOM! DIESEL AUTÓ CSERE ÉRDEKEL! Esetleg Kawaski Z-750
Ár: iá748.000 Ft
Érd: (+36) 30/499-8079
Ja-ja, de most indulunk nyaralni horváto-ba.
Köszi a búrákat.
ok.mondom ne legyen igy.en is kurvara meglepödtem mikor anyam hiv hogy milyen levelet kaptam a kedves kollegaktol
És mit csinálsz, ha meg is állít a traffi után a yard? Elmenekülsz?
ha megkapom az első büntimet, igérem megirom
... remelem, hogy soha nem fog megtörténni, mert ugyebár nem megyek gyorsan
Akkor csak en meg a haverjaim ilyen szerencsetlenek h megkapjak a külföldi birsagokat ,gondolom en ,a 2 honaprol meg annyit,h 2het mulva megkaptam otthon.en egyebkent leszarom h kinek van igaza vagy nem,csak elmeseltem a tapasztalataimat,attol fuggetlenul ul az en csaladomba,barataim között 3-4 olyan ember aki nagyon magas pozicioban az itt emlitett szerveknel,es maskepp tudjak.Osztrakokkal egyebkent tavaly marciusban irtak ala a szerzödest h azonnal kiadnak ilyen esetekbe minden infot a megadott szemelyel kapcsolatban.
En kivanok neked sok sikert h a ne legyen ilyen gondod,attol fuggetlenul en nem igy tudom
90 napon belül kell értesíteni július 01.-től. De a többi stimt :) Basznak rá....
akkor idéznélek:

szerencséd hogy nicns bemutatós smiley
ja, tervezet. Azt mondták, hogy majd szólnak ha lesz belőle vmi
Felhívtam az asszonyt, hogy azonnal kérdezze meg mi a szitu. Visszahívott, a helyzet a következő:
Elméletileg ez év július elsejétől van rá lehetőség, hogy ezeket a bírságokat Mo-ról kiküldjék külföldre. !DE! Ez egy iszonyatosan macerás, hosszadalmas és kiforratlan procedúra. Hivatalos fordítóirodában lefordíttatni a büntetést, majd a külügyhöz kerül, akik addig ülnek rajta míg a külföldi ország külügyminisztériuma be nem szerzi a külföldi állampolgár adatait. Ekkor a mi külügyünk visszaküldi a magyar rendőrségnek az illető adatait és a büntetést, akik kiküldik külföldre. És itt jön az újabb !DE!, de mivel a szabálysértést okozót a cselekmény után 60 napon belül értesíteni kell, különben elévül a büntetés, ezért csak nagyon kirívó és nagyon súlyos szabálysértések esetén küldik ki. A gyorshajtás nem számít annak!
Röviden ennyi meg egy bambi

UI: szerencsétek, hogy nincsen bemutatós smiley
nyugi Buzz még a végén lerepül a szkafandered
Nektek totál felesleges bármit is leírni, mert úgy is jobban tudjátok.
Ne kúrjatok már fel
Mert nem akart papirozni azert volt csak helyszini 25 eu.
Hidd el nekem h kuldik,ha komolyabb dolog van.en mar 2x kaptam,mellesleg mukodnie kell minden eu orzsagban.Tavaly volt az eu ,megbeszeles budapesten .
én meg hangsúlyozom hogy akkor baz+