Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

Helyileg hol talalhato a gep? Hol tekintheto meg? Ara mennyi?

Kezdem mar feladni a hasznalt Z750 keresest, elegge lelhetetlen vallakozasnak tunik talalni egy legfeljebb '07-es jo allapotu keveset futott motort realis aron, es amihez nem kell 600 km-et utanzni Bp-rol, hogy megtekintsem. Lassan eljutok oda, hogy besetalok egy Kawa szalonba es veszek egy ujat hitelre.
kereskedőtől én sem. magánemberről el lehet dönteni egy beszélgetés alatt, hogy simlizik-e vagy nem. sok kufár meg szerintem mgának is hazudik de azért egy jószemű szakember mindenképp kell vételnél.
Hello,
emlékeim szerint, egyszer megnéztünk náluk Várpalotán egy bizományos Yamaha Fazert, ami egyszer eldőlt. Azt már képekről is tudtuk, hogy a bal dekni cserélve volt, mert már nem gyári volt rajta. Viszont a helyszínen Panyo kiszúrta, hogy ferde a hűtő és a váz hegesztve volt a jobb oldalon. Mikor ezt jeleztük a csókának, Ő azt mondta, hogy Ő úgy tudja, hogy egyszer eldőlt a bal oldalára. Én azt vártam volna tőle, hogy azt mondja, hogy basszus igazad van ez tényleg meg van ott hegesztve és erről én nem tudtam eddig. Úgyhogy nem tűnt korrektnek a dolog, persze ettől még lehet ez a Z a legjobb vétel a világon, de jól meg kell nézni. 3 év alatt 7ezer km az elég karcsú, de persze simán lehet igaz is.
Speciel én is árulom a Zmet, ha valakit érdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4788
856
nyugi, én nem árulom még egy jóideig
Külföldről hozzák a motorjaikat, forgalomba helyezve árulják. Én is akartam náluk venni de nem tettem Inkább Magyar szervízkönyveset keresgélj ,megéri.
hi
vettel mar valamit?
Hi
olyan erdekes a srac,en is beszeltem vele többször anno telefonon.
A motornal ne a km nezd.hanem az allapotat,es h milyen gazdaja volt,vannak motorok 40.000km rel amik szebbek mint par 5000km-es motor..nemtudom miert en pl soha nem szerettem motort kereskedötöl venni.
Sziasztok!

Úgylátom sok itt a tapasztalt motoros.
Ismeritek a Veszprémben a Japanspeed kft.-t? Gyanúsan olcsón és kevés km-mel árulnak egy Z750-et.
Mennyire megbizhatóak, vagy simlis banda?

Üdv.
Én nem. Még sok van a 100000 km-ig. Aztán meg már úgysem tudom eladni :-).
mindenki árulja a Z-jét már?ki ne haljon a fórum
Ha érdekel az enyém is eladó.
a piros felirat és ülés nem gyári sztem.
Tényleg,most néztem 2005-ös. Igaz!
Köszi, holnap megpróbálom ezt a Ricsi bontót, hátha szerencsém van!

egyébként én is láncfeszítőnek gondoltam, csak úgy a neten nem találtam semmit.. gondoltam valami speckó neve van..

Szép estét mindenkinek!
2004-ben nem volt ezüst. 2005-06-ban volt.
Hi!
Bontó(ricsibontó)
ööö lengővilla lezáró, láncfeszítő
Ló estét!
Szia! Az enyém is eladó. Dobj egy mailt a részletekért. A címem az adatlapomon.
Sziasztok!

Már május óta én is egy 2004-es z750 boldog tulaja vagyok:) és egyre jobban szeretem a motort
Ma viszont elhagytam egy "alkatrészt" motorozás közben, feltöltöm a képet, hogy egészen pontosan mit, mert nem tudom mi a pontos neve.. és a kérdésem az lenne, hogy hol tudnám én ezt a legolcsóbban pótolni, van valakinek bármi ötlete?

Előre is köszönöm!
Szia! Mennyit kérsz a gépért? Más. Láttam egy eladó 2004-est. Szürke,piros üléssel,piros felirattala a tankon. Létezett ilyen színben ? Üdv.
na legalább lesz játszó pajtásod....mondta a Máté (rsv) hogy mi van?
Zéd van? nincs. akkor itt neröhögjé jóember
Ha vételezel gépet szólj és csapatunk. Kecsótól 40 km-re lakom. :) nekem is 07-es van :P