Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én anno komplett lábtartót vettem karral mindennel együtt 10e/db-ért a sugo-ban.. ha csak a talp kell akkor szerintem 5e bár nem tudom szét lehet azt szedni?
Kösz Plazer, holnap próbálkozom. Szerinted nagyjából mennyire számíthatok anyagilag
ricsibontó vagy sugo motors
Halló! Nagy segítség kellene. Ma ahogy tologattam, a motort, véletlenül átbillent a jobb oldalra és felborult. Sajnos a jobb oldali lábtartó öntvénye eltört . Nincsen esetleg valamelyikőtöknek elfekvőben egy ilyen öntvénye?
Cső, ha minden jól megy pénteken szabin leszek. Ha nem gáz a + 30km akkor eljöhetsz érte ábrányba, ha viszont nem autóznál ennyit pluszban miatta akkor odaadhatom holnap egy kolegámnak és majd vele összefuthatsz. Hívj fel a részletekért. húsz54445ötvenhárom
Jahh és látom többen keresgéltek indexeket. Én a fehéreket a tutilámpán vettem.
én most voltam balcsin és ott volt hogy elvittem a kiscsaj aki mögöttem ült a szállására... jöttem visszafelé erre látom ott áll az út szélén egy fehér jelzés nélküli focus benne trafi pont hátulról mért amikor vittem az utast... azt nem tudom hogy gyorsan mentem e de 60-as tábla volt így sanszos hogy igen...ráadásul nyomtam egy jópár egykerót is itt ott... na mind1 most várok..szerencsére mondjuk el jól fel va hajtva a rendszám meg bent van félig a segge alatt de akkor is izgulok....mindenesetre valami kell legalább egy csík power tape
De, először ellopták a papucsomat, utána meg az indexbura ,,eltűnt"
Köszönöm szépen de kaptam tegnap Cegléden!
Szia,
Én is tőlük vettem a blokkolót. Csak ajánlani tudom őket. Én magamnak szereltem fel, nem volt több 1 óránál. Hogy minek vettem 2 fejeset? Mert ha szemből is bemérnek, akkor ha odaérsz és kiállnak eléd, nem fogsz olyan könnyen elszaladni, hiába nincs elöl rendszám. Ráadásul ez normális blokkoló mert lézerdiódás és nem LED es! Tehát tényleg 0m ig blokkol nem csak rá van írva, és így nem ad hamis blokkolás érzetet. Sajnos ezt sokan nem tudják. Tehát az ereje is 10000X erősebb az olcsó Kyonál. Frissíthető ECU, ha új trafi jön ki azt is rá tudod tölteni. Ha meg végül nem kell átrakhatod kocsira is, max veszel hozzá később még 2 fejet. Én azért ajánlom őket mert a Laser Interceptor máshol 150 fölött indul még nálunk ugyan az 2 év cseregarival jóval olcsóbb. Sőt ha felszerelted a blokkolót és elgurulsz feléjük, ingyen és bérmentve lemérik a járgányt lézerrel amit a rendőrség is használ, hogy tényleg blokkol e. És ha akarod videóra fel is veszik és megnézheted te is mit tud. Nekem elöl-hátul 0m ig blokkol bárhova is rakja a lézert a lézer jani. Akár kipuffra-bukóra-hátamra. Egy motoron meg szerintem sokkal gyorsabban visszajön az ára mint egy autón, mert 2. fokozatban is kaphatsz 300 as csekket ha ügyes vagy városban.
Jelezni többféleképpen tud. 1 hangbemondás, 2 fényjelzés. Én bekapcsoltam mind a kettőt. Így egy kellemes női hang beszél a lábam közül mérésnél , hogy pontosan milyen lézerrel mérnek, és hogy lassítsak. Valamint rá van kötve egy negatív szál, ami mérés esetén testet ad. Én erre egy ledsort raktam be a műszerfal fölé. Így ha mérnek telibe szembe vakít egy piros ledsor figyelmeztetve a mérésre. A kormányon meg egy kapcsolója van, hogy ha lelassítottam a megfelelő sebességre ki tudjam kapcsolni. Elvileg nem kell mert legális, de ne adjunk okot egy fölösleges igazoltatásra, kötözködésre.
Voltam mocival egy 2000km es túrán 2 hónapja. Külföldön egyik országban sem mértek egyszer sem. Amint hazaértünk a pályán pestig vagy 3X akartak bemérni. Ebből is látszik, hogy nálunk tényleg csak a pénzbehajtásra meg az egész dolog.
Wolfy te vagy ott az admin van valami közöd a blokkolókhoz tudsz olcsóbban?
kérdéseim:
1. mennyibe kerül, mert mostmár nekem is nagyon kell
2. előre minek?
3. hogy veszed észre ha jelez?
mindenképp jobb a magánszemély, de ott van ügyes aki simán átbasz szóval ott is figyleni kell mert közben lehet full szimpatikus meg rendesnek tűnik
Panyo-nak küldeném az alábbi linket lézerblokkoló témához. Nekem így nézett ki a Zéén. Most megy át a Tuncira a héten.

Lézerblokkoló
Ha jo emberismerö vagy akkor a maganszemely sokkal jobb.
így is van, menni kell, de nem a világ végére. túl sokat sem szabad nézni, és az első jót meg kell venni.
nyilván megpróbál mindent az ember, de ha jót akar venni akkor nem szabad az utazással spórolni - szerintem van hogy feleslegesen megy az ember nem is egyszer de aztán egyszercsak ott lesz az igazi
azért írtam, h szakértő szem is kell. de előtte én leszűröm már telefonban, hogy megy-e a mellébeszélés, utána meg helyszínen szemle és duma. bevált. így vettem a fantomszilvert is
kereskedőből is van korrekt csak nem jelemző amúgy meg magánszemély is ugyan úgy át tud baszni szóval ez sem bizonyíték semmire
a vevő ha tud akkor csak magában meg a vele tartók szemében szakértésében bízzon a többi csak másodlagos infó
600km Bp-től csak a határ mellett találsz motorokat? amúgy meg ha jót akrsz venni akkor energia,pénz(utazás) idő kell rá vagy ha ezekre nincs energiád akkor kicsit drágábban kell egyet venni helyben ki kell számolni melyikkel jössz ki jobban
Szia keress meg és megbeszéljük miskeri@colonial.hu, vagy 06húsz428huszonöt04
Igen, lattam a kepeket.
email: vavhab@freemail.hu

Mailben adok telszamot is. Vasarnap eppen pesten leszek, de majd telon/emailben megbeszeljuk a reszleteket.
uhhh azzal nem fogsz motorozni sokat.igen a jo arra varni kell telig
Szia.
Vasarnap megyek haza Mo-ra,a motor futon lesz,pesten atmegyek ha erdekel,Miskolci vagyok egyebkent.Szerintem ujjat nem eri meg venni.2ev alatt nagyon sokat buksz,es a hitel sem valami jo megoldas manapsag.o7 -eseket kicsit olcsobban kapsz,de nem sok extraval,ezzen azert mar majdnem minden rajta van ami kell,es garancias Arban mit mondjak latnod kellene ,es akkor talan.ide nem irom ki,adj valami elerhetöseget,tel,email?
Kepeket lattad?
ha rám hallgatsz megveszed körfától az övét,én láttam gyönyörű,garanciális,minden olyan dolog megvan rajta csinálva,ami esetleg a Z hátránya lenne más motorral szemben.Én az Ő előző motorját vettem meg,minden úgy volt később is,amit mondott róla.És nem utolsó sorban nagyon jó árban van
Igen...az asszonynak egy A mercit ...nézegettem 7 napig a netet,nagyon tetszett a vfr is,de nem alkalmi vétel...én pedig kivárva szarért-hugyért akarok hibátlan motort,szóval várok