Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma lent melóztam megint bfüreden, mikor jövök vissza jött velem szembe 2 harley egy ultra glide meg egy ultra glide trike - az egy csaj hajtotta és nem volt rajta csak egy napszemüveg egy nyitott bukó meg egy tanga
Én akkor járok arra felé. Hát nem egyszerű, de szépen húzódnak félre a sokkerekűek. Biztos a Z morc arca miatt van.
Ma egy csomó Z-sel találkoztam. Reggel egy régi Z750, délután egy olyan mint az enyém, csak fekete és egy dögös szőke leányzó hajtotta, egy régi Z1000 zöldben,és egy Z750S. Nagyon jó volt.
Vidéken ilyennel nincs gond. Faszomba Budapestel.
nem mondom, h nem jutott eszembe. majd talán ecce...
költözz le ide falura, itt nincs dugó, csak vasárnap, mikor a pestiek mennek haza a balatonról.
jobb, mint egy busz...
bazz az király
de bármikor csereszabatos a gyárival
Egyszer egy sasszeg, egyszer egy 90 fokos kb. 5 cm-es fém darab.
ja bocs, nem tudtam, h a tuonókat vonatkerékkel szerelik
mert mi ment bele a gumiba?
ne viccelj ott van villamos sín...
Amióta lehet buszsávozni, kétszer kaptam defektet, előtte soha. Ilyen véletlenekben nem hiszek. Többet akkor sem buszsávozom, ha arra gyorsabb.
ahol lehet, előszeretettel buszsávozom, tudom mi az.
ott nincs, sín van, jó rázós.
mire való a buszsáv?
vagy ott nincs?
na gyere csak hungárián félkilenckor népligettől, megnézem, ahogy tötymörgés nélkül betoszod magad a kocsisorok közé
dugó az micsoda? olyan motorral nincs ha jó a kipud meg van benne egy kis spiritusz
olyan hát, a kis rohadék százlábú geci!
nem szeretek melóba jönni moccal a dugóba, de a mai kései indulással extrajól esett
tegnap du lágymányosi irányában hungária krt.-at uralták a zöld kawák: két Z750, majd egy zx. magára ismer valaki?
ki ne rázkódjanak a nanorobotok
há' a biztoság kedvéért...vagy mittudomén.
osz mér van körbegyantázva a fél nyák?
ilyene:
Ha ti már láttatok 100 lábú hernyót, nah olyan a chip is