Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod kinek a pap kinek meg a papné:-))
De az tuti, hogy ezen ezzel a plexivel 180-ig mehetsz és rá sem kell feküdni a motorra!
Szerintem meg sokkal jobban néz ki így mint a naked utólagos plexivel mert 100 fölött már lenyom a menetszél:-))
még nem, biztos funkcionális, de valamelyik japó mérnök felszorozta a dimenziókat kettővel véletletlenül
Gyanítom csak azért mert nem mentél még ilyennel:-))
jájj bucifejűt ne
bal dekli alja, de csak kicsi, inkább dőlésre utal...
Szia!
ha szánsz kicsit többet nézd meg ezt:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_s-492772
8
Miből gondolod, hogy csúszkált?
Barátnője megmutatja!
A csávó 17-én jön haza. Hogy nézed meg nélküle?
A valós kilométer egy kicsit gyanús !
Meg egy kicsit csúszkált is .
De jól nézd meg mielőtt megveszed!
Jövőhéten megyek ezt a MOtort Megnézni ! Remélem Összejön http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Heló! Érdeklődnék,hogy a tanbőrt már eladtad vagy nem,mert ha nem emberi összegért érdekelne!
akkor Ő nyert szerintem
ok de a tied csak 2011-ben került használatba Ő meg azóta megy vele
az én ISMImnek van egy 1963-as Zéje, szalonállapot, még bejáratós
Enyém 2007-es és most van benne 3000 km
egyik barátom mille r-je 2003-as akkor gurította zsír újonnan a szalonból és most van benne 9000km
nem mentem vele mert úgy belejöttünk a csapatásba hogy elfelejtettünk cserélni
Oká Köszi Vissza Néztem
Hali,

Múltkor emlitettem hogy magas fordulaton, hirtelen odahúzva dobja a ninja füstöt a vas, elsönek arra gondoltunk h sok anyagot kap magas fordulaton, nem gond elvileg de idegesitő ahogy füstöl, szerelő haver mondta, lehet a légszürő is ludas a dologban, ha nagyon koszos, ezért nem tud elég levegőt szivni magas fodulaton és igy túl dús lesz a keverék, na meglestem a szűrőt, nem nézett ki nagyon tisztának szal uh jobbnak láttam és rendeltem egy újat, amugy néztem a szerviz manuált és azt írja 18 ezernél elég tisztitani a légszürőt, de jobbank látom ha cserélem, 5-6 ezer forinton nem szenvedek. Na meg is rendeltem, de amig megjön, mondom kiprobálom szürő nélkül hogy adja :D azt hallottam h állva túráztatva iszonyatosan durva szívó hangja van, de ma mentem is 1 kört, hát eléggé megváltozott a hagja, sokkal erösebb, mélyebb, morcosabb, főleg közép és felsö tartományban, bár felül a visítás azért elnyomja a szivő hangot meg amugy is nagy a szélzaj is sajna :( de tetszett a hangja, talán kicsit erösebb is volt, de utassal mentem, nehéz lenne megmondanom, minden esetre jó volt hallani így a gépet, érezni hogy akadály nélkül lélegzik, talán egy sport légszűrőt majd kap egyszer és akkor folyamatosan lehetne hallani valamelyest a szívó hangot :) 7 végén berakom az új szürőt, talán kicsit jobb is lesz a teljesitménye és várom hogy megszünjön a füstölése is...
Az enyém 2006-os és holnap viszem 18 000-es szervízre bár még csak 17 000 van benne de ha már olajat cseréltetek legyen ez is meg! Én sajnos nem megyek többet évente mint max 3000 - 4000 km! Tavaly pl 800 km-t sikerült bele tennem de ennek ellenére cseréltetem az olajat!
Na hát ennyi Pont ez a lényeg ami makuátlanul áll otthon az nem eladó
Tudok én olyan gépet, amiben ennyi idősen van vagy 7500 km. És az tutti. Csak nem eladó.
Grat! Majd kérünk képet az utódról is!
Nem úgy vibrál érted....
Na de tényleg jó motor a kis Z.