Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a Csutka vette újonnan csak hazaköltözött és hozta haza a szépséget.
Ebben egyébként igazad van, mert itt szinte mindenki ismer mindenkit, főleg akikről tudjuk, hogy újonnan vették a paripát,mint pl. én. Mielőtt kérdeznétek, nem adom el a gépem.
Üdv néktek!
Valakinek van tapasztalata PC-vel kapcsolatban? 07-es z750-be? Arra gondoltam ha nem olyan nagy drágaság bele kellene pottyantani egyet :D
Persze h vannak sokan kint,viszont Mo-n a motorok 99,5%-a ilyen esetben kereskedös,biztositos,szarul megjavitott.
Te vagy a kivetel ez alol,mert te jo Z -et adtal el ha jol emlekszem es kulfoldi volt
Szerintem külföldről behozott, külföldi papíros motort csak akkor vegyél, ha megvan hozzá a tulajdonos is, aki ilyenmegilyen okok miatt vette kint (van sok kint élő hazánkfia). Az összes többi ripityomra tört járgány főleg bontóból, vagy dílerektől, akik olcsón megveszik a roncsot.
Majd aki eladja jolinak yattol mi szomszed ?
Keres vmi normalis motort ,ne az arat nezd,mert hamar ra tudsz kolteni 100-150et,.mellesleg nezz 07 tol ha ram hallgatsz(tanacs).
Köszönöm Szépen Az Infót!
A régebbi szériát nem ismerem egyáltalán, annyira nem, hogy nem is ültem rajta még soha
Ha rám hallgatsz, megkérdezed itt a fórumon, hogy ki akarja eladni a sajátját és megalkudtok. Itt minden motorról megtudhatsz mindent és nem hiszem, hogy bárki is átkúrna a palánkon.
(nem gyenge önreklám a topiknak)
Kulfoldrol hozott ilyen evjaratu motorok jo allapotban tobbe kerulnek mint nalunk,na most akkor ez le volt biztositozva h megerje elhozni,vagy kölcsönzös volt amiröl meg nem is kell beszelni,magyarul felejtös.
A képekről is látszik, hogy fossá volt törve. Nem a gyári patent van a km órában. A képeken is jól látszik, hogy a sárvédő tök más színű, mint a motor, nem gyári a kormányvégsúly, markolat és a borítás a kipufogón sem. Keress magadnak rendes motort
Ez a tank, a plexit nem tudom.
Az új kb. 180000 a bontott 80000 körül.
Motor vásárláson vagyok még mindig! Erről Mocirol Vélemény Valaki tud róla valamit?! http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4882451
Valaki meg tudná mondani hogy 2005-ös z1000 plexi és üzemanyag tank mennyi volna?
Helló! Egy srác csinálta Pilisvörösváron,bármilyen motor típusra gyárt.
Az én doboz felfogatásom ztech de Givi,Kappa,stb kompatibilis.
Itt a srác elérhetőségeügyes korrekt csak ajánlani tudom
Szeva!Ha jól láttam akkor neked van doboz szett a gépe.Milyen a felfogatása az oldalsó dobozoknak?
ez a motor :D A teherautó az saras volt.. az első lámpa sárban volt csak annyira süllyedt el XD :D tegnapi esőben lejtőn lefelé elakadtunk
ez a motor vagy a teherautó?
nekiesek szerintem áztatni a gépet. Annyi bogár van már rajta hogy éjjel nem lehet normálisan látni úgy beteríti a sok bogár az elejét
pedig gyakran kellene:
elfelejtettem, hogy hová mentettem a bemutatós smileyt