Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z-nél pont ott van a gond, golyszinál meg nem is seggnél, hanem lábtőnél, de egy nagy fotellel már más a felállás ( ) sztem. na persze, ha tévéplexis mozdonyra vársz, akkor ne az ülésre fogd
amúgy örülük, h a bt23 jó teljesített. nálam esőben volt már csuszi , de csak kicsi.
hát nem tudom...nagyon elhatároztam magam...aztán,ha nem kapok érte annyit amennyit szeretnék,akkor megmarad,s veszek rá Bagstert..
Egy Luis táska+nyeregtáska volt fenn,de a golyóimat brutálisan nyomta a tank...Ültem körfa szépségén(ezúton is köszönöm neki a kávét és a jótanácsokat),álom a motor,de még kényelmetlenebb,mint az enyém...
sarki fény?literes hagyományos szódás üvegbe,7dl vodka+1 dl víz?
aaaz fincsiii
ezért gépet cserélni? beruházás egy túrafotelre. átiratás+eredtvizsga árából meg is van
én most hétvégén a fényre kaptam rá
ennyire sokat egyben nem mentem vele de 4-500k az semmi gondot nem okozott
amúgy meg vegyél akkor egy túraendúrót és azon pöffedkedhetsz
mert annyira kényelmetlen és fáj rajta a segged, hogy nem tudod élvezni a motorozást...pedig nincs csontos seggem
A legnagyobb felfedezésem:Veniziano...lehet,hogy csak nekem újdonság,de az olaszoknál ez a nagy sláger és nagyon jó:pezsgő+apero+szóda
Csütörtök Kakucsi load eddig:
Z Imi
Agentbulu
a_szomszéd

Hánykor találkozzunk? Én már 1 re ott leszek
mért öli meg a túrázás élményét?
nem tudom mit kellene venni...legalább 100 lóerő legyen,kurva kényelmes,ezek az alapvető szempontok...
vezettem egy 850-es t-max-ot,iszonyatosan tetszik,de valahogy viszolygok a robogóktól...talán Vfr...
estére teszek fel fotókat,videókat...Maranellóban vezettem Ferrarit is ,a rendőrök nem foglalkoznak ott sem a motorosokkal,olasz határnál kivettem a furulyát a kipuffból,hazafele már nem tettem be,szartam rá, villachnál le volt zárva a 85-ös,83-as,106-os út Iron Men verseny miatt,a motoros rendőrökkel beszélgettem,kajak szartak a kipuffogó hangjára...Ha valaki túrázásra indul arra fele,szívesen adok útvonal és szerpentin tippeket,ne fizessetek a Grossglocknerért 19 Eurót!100x szebb-jobb utak vannak...
Mi a következő célpont nekem is ez a bajom vele megöli a túrázás élményét
azta de fasza fotó galéria,élmény beszámoló, stb volt igazoltatás
ausztria,olasz,svájc,franica-(alpok,dolomitok)
Hali Merre is voltatok
én is!
viszont a bt023 ismét bizonyított:megcsúszás nélkül teljesített a 2500 km hegyi szakaszon(ennek negyrészén karcolt a lábtartó) és a hazafele graztól szakadó esőben 150 km/h óra feletti sebességnél.5000 km van a hátsóban és közel 80%-os.Az asszony Metzelerje a 60le-s gpz-n kuka...
tiszteletem az uraknak!megérkeztem a túráról 3200 km,problémamentesen mindakettő géppel.Átlag fogyasztás 8 liter körül alakult(áldom az eszemet, hogy visszaraktam a gyári áttételt).Élveztem a szerpentineket,de rájöttem valamire a hazafele vezető 730km-es szakaszon,ez a motor tökéletesen alkalmatlan túrázásra,ezért bármennyire is szeretem,mennie kell...Ha valakit érdekel esetleg az adatlapomon elér.
nekem kakucs kiesik viszont akinek van kedve csatlakozzon hozzánk csütörtökön megyünk balatonsoundra, temészetesen 2 keréken!
brékóbrékó, én mennék.
Engem érdekelne a 2 napos, ha Sátrazási lehetőség van. Július közepe essetleg?

Másik. Csütörtöki kakucsra kik lennének a jelöltek?
Jó reggelt!

Szombat-vasárnap toltunk drága exkollégáimmal egy Bp-Eger-Kassa-Bp túrát.
Szombat:
Kifelé menet, Egertől Kassáig 180km szakadó eső, kib@ hideg, szóval végig a hármason mentünk. Kiértünk, gyors zuhany, átöltözés, étterem, kocsma, képszakadás.
Vasárnap:
4 algopirin, kis reggeli, irány haza. Mindenhol baromi felhős volt az ég, de a Bükk-ön át jöttünk. Iszonyat jó volt, sehol egy ember, már az út is száraz volt, lehetett rendesen döntögetni, már szinte mindenhol újra van aszfaltozva.

Szóval valamelyik hétvégén tolhatnánk egy egri túrát, akár kétnaposat is ott alvással Egerben. Este meg az abszinens Panyo kivételével egy kicsit bebaszcsizhatnánk.
Én júl. 30-31-re gondoltam.
Kicsit levegőztünk :)