Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét mindenkinek!
Rég voltam itt de még régebben gépeltem :( kb 2 hete nem mentem sehova a géppel :( Viszont most jöttem haza egy kisebb túráról... XD 5 ember 2 nap 3 liter pálesz, 4 tálca sör és 3 liter whisky XD csak ennyi fogyott el
nem hanem aki V2-t vesz
Szóval aki lehúz 2 pipát a gépéről az a FASZAGYEREK?
ügyes gyerek vagy, ezt szeressük
Hát mai napon már én is 2 gyertyapipával kevesebbet használok motoron, akár csak plazer.
Biztosan tök hasznos meg minden, de szerintem túl sokan vannak ilyenkor, nem lehet úgy használni a pályát.
Szerintem ezeket kell figyelembe venni és gyakorolni. Ennyi
http://youtu.be/sxODoscChNo
Csütörtök, július 07.
Derült, napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. Az északkeleti szél többnyire mérsékelt marad, a 0-5 km/h-s átlagszél mellett 20-30 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 16 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 30 fok körül alakul.
Csütörtökön akkor ki jön kakucs? Fixáljunk!
láttatlanban kemény. Ha elment az immója, futóműve. Képről az ilyeneket nem lehet megmondani. Zsákbamacska
angol és licitálós mindenféle sérült vasakat árulnak
Ez milyen oldal ?
De szép is volt. És még én is szerepelek rajta. Köszi Csaba.
Nézzétek, hogy mit találtam:
néhányan innen szerepelnek

Nekem is jó a csütörtök
Szerintem is jó a csüt!
hellobello,
természetesen benne vagyok, de majd meglátjuk milyen idő lesz.
Én leginkább csütörtök délutánt favorizálnám.
hajrá széles utat további élvezetes km-eket!
Az olasz autokban romanok ulnek azert nem... :p
Jo utat es vigyazzatok magatokra
ja és további jó utat
Há te is tudsz élni.... .
udvozlet az uraknak Meranobol,reggel megmasztuk a Glocknert,hat nagy csalodas volt...19 Eur,haladni a 49 km-bol,csak kb a felen lehetett,a tobbin nyugdijas jurgenek hordaban setapalcaval,valamint tanulovezeto teherautosok ,viszont karpotokìlt a tegnapi odaut kertek alatt(Murzzuschlagnal valami isteni az ut),valamint Merano elott 70 km hegyi szakasz a glockner elbujhat mellette,igaz ez csak 2710 m-ig ment,de ingyen,es gyalogos biciklis nelkul a "nyugati" kozlekedes kultura a magyarokehoz kepest egy nagy szar:korulbelul 15x fordultak ki elem szabalyos sebbesegnel,a felmeterrel szeles forgalmi savokban a legnagyobb dugokban sem engedtek el,direkt kihuzodnak az osztrakok es az olaszok is a felezohoz,hogz ne lass semmit,ne tudj elozni...1150 km 2 nap alatt 100 % szerpentin,eleg volt belole,irany holnap a ferrari muzeum es la spezia a tengerpart
Hát Normandiában sokszor szarrá áztunk, így most azt mondanám, hogy csak dél felé. Norvégiában, Skóciában voltam már, gyönyörű, de iszonyat esős.