Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

puha vagy
Ha kicsit jobb lenne az idő én is motorral mennék haza Egerbe, de így marad az autó
Imadom.15eve megyek itt .125 rs el kezdtem.nosztalgia.
megyek ma du is egyet.jo az uj aszfalt,de miskolbol felfele utepites van 30-al lehet menni.atmegyek ma Egerbe,aztan megnezem muttert kövesden a nyaraloba.
jo delutant mkinek,mentem is.
én 16-nak halottam de mind1 nem volt meg nem is lehetett jogsija max A1, épp ezért a tulajt is meg akarják baszni aki odaadta neki a gépet
Az cool
Én is nagyon szeretem, de furcsa mód csak Miskolc - Eger irányba. Fordítva, tehát az Eger - Miskolc irány annyira nem fekszik.
Nem volt hideg.szaraz volt.nekem jo volt.jo az uj aszfalt.szeretem ezt az utat.
akkor vagyunk a szektorban többen is ja, sajna én sem. most meg viharos idő lesz
nem, sajna már vagy két hete nem ültem rajta...hiányzik is rendesen!
elég lenne csak egy hátsó emelő. Ha arra nincs hely, hogy arra feltedd, akkor közép-sztenderre sem fogod tudni
A helyedbe én megfontolnám a smartos dolgot
ilyen hidegben? biztos nem én voltam!
Nem csúszott? Nem fáztál? Nem esett?
horsepandur, ez nem Te voltál tegnap tegnapelőtt egy feketével? szoktam látni a környéken.
úgy értem a házban volt.
Bazzeg 17 volt. Nem hiszem, hogy legálisan vezette azt a paripát.
3 évig volt garázs, aztán mikor motort cseréltem, kiadták másnak. evvan.
Az sem rossz, akkor te is jól állsz a kompromisszumokkal.
szomszed...
Tegnap nem te voltal lillafuredi szakaszon?egy ideig elöttem ment egy szlovak rendszamos fekete ninja?
nem egy zx10r
persze utcán tárolni soha. én sem otthon tartom, negyed óra utazás.
jah hát akkor passz
csíkos kék póló, szemüveg és nyitott dob?
Nincs. Zuglóban lakom, törték már fel a kocsimat a ház előtt. Nem szívesen hagynám kint, nagyon féltem a Zét. Az is elég lenne a szívrohamhoz, hogy valami baromarcú felborítsa...és akkor még meg sem próbálták ellopni...
és nincs másik hely ahova el tudod a mocit pattintani akár csak a ház mellé a járdára egy kültéri ponyvával?
Negatív. Olyan szűk a hely a garázsban, hogy ha letámasztom a motort, balettozva kell lemásznom róla úgy, hogy végigkenődök a kocsi oldalán. Még arra sincs helyem, hogy leszálljak, nemhogy még melléguggoljak. Egy kicsit már azt is unom, hogy csupa takony leszek, mert nem tudok nem hozzáérni valamelyikhez + muszáj az utcáról körbemennünk, ha a gyerek is velünk van (na ez az igazi szopás, pláne ha egyedül van az asszony). Ja és mielőtt bárkinek eszébe jutna: nem és nem fogom lecserélni a kombi vectrát egy smart-ra!
első hátsó motoremelő?