Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csaba, azt tudod, hogy megint egy nagy halom irigyet szereztél, velem együtt? Gratulálok a túrához. Van már terv jövőre? Nehéz lesz űberelni. Mondjuk a skandináv terület még érdekes lehet. A legészakibb városig eltolni a bringát.
Én is gondolkoztam rajta, de rájöttem, hogy akkor túl kényelmes lesz. Spártaibb körülmények kellenek. Így maradt a gyári ülés.
Örvendek ahaaa értem ami igaz az igaz mi tavaly tízen x en mentünk Erdélybe (mondjuk ez noki a ti túrátokhoz képest)de nem volt semmi gond 1-2 kivétellel . szóval elég az a 2 fő .
Nekem már úgy is ki van a pi..... 5-600km után hogy ríni tudnék ezért is gondolkoztam a géles ülésen
1050-et mentünk és egyáltalán nem fáradtunk el. Csak úgy döntöttünk elég ennyi aznapra. Hátsó könnyen bírja, ha időnként a combodon ülsz és lógatod a lábad.
Sipinek hívják. Lakást vett, no money. Az igazság az, hogy most már csak ketten fogunk menni messzebbre, mert így haladunk rendesen. Több ember, több alkalmazkodás.
Jaj tudom már mit akartam még kérdezni... ha jól emlékszem ezer valamennyit mentetek az első nap hogy bírtad hátsóval... . .
Na hali nehezen jutok szóhoz... meg néztem a képeket hát ez igen........nagyon faszák . a vfr es haver hogy,hogy nem ment
thx
Nagy gratula!
Csőke! Akit érdekelnek a túraképek: http://www.sportmotor.hu/motor...
hali
ok, köszi
Figu!
Gabgab üzeni,h ne menj holnap a lankerekert mert nincs otthon,turan van Ausztriaban.majd jelentkezik nalad.
Sziasztok. Tudtok nekem ajánlani valami jó fékolajat?
Ezazzz gyerünk menjünk!
Én lehet rábeszélhető vagyok
Panyo, Balázs, tökkiek?
Hali! Valaki jövőhét hétköznap délutáni kakucs? Beszéltem velük, a pálya egész héten szabad!
hát ez nem semmi, nekem az elsök ugy max 10et birnak probáltam már diablo corsa supercorsa, battlax, pilot- mind1ik elfoogyott 10 ezer alatt, (mondjuk elég agressziven üzöm a vasat, a hátsó meg vicc a legjobb talán a corsa III volt az elment 7et azt annyi lett neki, pedig akkoriban teszt volt nem füstölés csak amikor már tudtam hogy kukás, lehet nekem is Z-t kellet volna vennem, hihetetlen ez a nagy külömbség, pedig majdnem ugyazaz a 2 vas
jaja most olvasom hogy igen
Köszi ja tényleg és milyen gumit használsz,pilot road2
A hátsóm defektet kapott nem sokkal a túra előtt tehát újjal indultam. Nagyon nem látszik rajta, hogy belement ennyi. Az elsőben meg volt több, mint 2 év használat kb. 16E km. Örültem, hogy kibírta, mert a hivatalos álláspont szerint már cserés lett volna indulás előtt is. Alig kopott tovább. Most már cserélve lesz. Jó az a pilot road 2. Mentünk olyan esőben is hogy állt a víz, sokszor áztunk északon. Ez a gumi esőben megállja a helyét!
Gondolom mire visszaértél a gumiaid rongyokban voltak, nekem a hátsü ha zsir uj akkor se birna ki közel 7 ezret, 5 nél már eldobós akármilyet teszek fel
Hollandoknál 1.7 euro a benya litere
Franciáknál kb. 1.66
Németeknél kb. 1.5 - 1.6
Spanyoloknál kb. 1.2 - 1,4
Olasz kb. 1.6
Szlovén kb. 1.2

plussz autópályadíjak, ja és drága a hűtőmágnes. 4-5 euro :-)
kempingek olcsók 7-9 euro motor, személy, sátor
Háztól házig 6610km, kb. 370E HUF
Na ez a nem semmi....gratula . és kilométerbe ez mennyi volt cakkompúder és mennyiből hoztad ki .