Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1. nap: 1050km Autsztria és Németo. - on keresztül - vadkemping
2. nap: Amszterdam, - 3 éjszaka kemping, kajakozás a csatornákon 2ó, esti barangolás, coffie shopozás, nézelődés
3. nap: egész napos bringázás Amszterdamban
4. nap: Zaanse Schans-ba való motorozás, Muiderslot vár megtekintése, Amszterdam belváros
5. nap: Maeslant gát (Hollandia) megnézése, majd irány Bruxelles Atomium, aztán Párizs - 2éj kemping
6. nap: Párizs felfedezése motorral és gyalog
7. nap: Omaha beach, Point de Hoc Normandia, majd Mont Saint Michel - 1 éj kemping
8. nap: irány Bordeaux - 2 éj ismerősnél házban
9. nap: kocsis kirándulás az ismerősökkel Dune de Pyla-hoz
10. nap: San Sebastian, Spanyolo. fürdés, majd este tovább Calella felé Andorrán keresztül: 1 éj vadkemping valahol Andorra előtt
11. nap: Andorra, majd érkezés Calella-ba, fürdés - 2 éj kemping
12. nap: Calella strand
13. nap: irány Cassis - 2 éj kemping, Franciao. előtte Pont du Gard (Unesco) :
14. nap: Cassis strand
15. nap: irány haza, előtte főnököm meglátogatása Aix-en Provence-ban - 1 éj vadkemping éppen átérve Szlovéniába
16. nap hazaérkezés 16 ó-ra

Nagyvonalakban így nézett ki.
Keress meg mail-ben,
Grat hozzá ! Hosszabb leírás lesz?
Kérlek segítsetek, minden megoldás érdekel...

Sziasztok :)

Ha valakinek volna elfekvőben egy 2007-es Z750 komplett eleje, fejidommal, lámpával, első görgővel, stb. féktárcsa és nyereg nélkül,

TUDOK RÁ VEVŐT

Szép időt mindenkinek...
én szívesen mennék de tegnap beállt a nyakam......
az szép! mehet is olajcserére
hát még sok a dolog, de majd felteszem
Remek lássuk a képeket .
Ma vki Dobogókőre délután/este?
szia fejidomod lámpával van e? és ha igen mennyibe kerül, köszi
Sziasztok! Megjöttünk a túráról. Motorok ismét kiválóan teljesítettek. 6610km lett a vége. Feledhetetlen volt.
Igen! Nagyon szuper volt! Mindenképp megismételjük
Mehetünk az általad említett úton is Eger környékén
Élvezetes 500km volt!
Opus valóban jó kis kanyarok vannak Osgyánban is ,hazafelé levezetésképpen még kimentem Cerednek(párszor ).
Valamikor majd ismételhetünk .
Indultam
Sziasztok! Ha esetleg van vkinek elfekvőben régebbi kasznis Z-re egy hátsó ülés takaró púp akkor szóljon!
Nincs skypom,msn-en sem voltam idén .
Adatlapomon eladó holmiknál ott a tel.számom,arra dobj egy sms-t vagy csörgesd meg és elmentelek.
Holnap fél órával elötte hivlak mielött hozzátok érek.A Füleket elkerülö 71-es úton találkozhatunk.
Találkozás
Rendben van. Jó a holnap is! Szilveszterkor nekem is sikerült megválnom a telefonomtól, szoval nincs meg a számod... :S
Vegyél fel skypera (adatlapomon a nevem) és egyeztetünk...
Szia!Valóban jó idö van de most nem tervezek hosszabb túrát csak a közelbe mert vannak kötelezö programok mára.Viszont holnap 10-11 felé átlépem a határt és irány Harmanec Remélem nem romlik el az idö
Nem tudom holnap neked jó-e?Telefoncserém volt és a számod nem találom ha megvan még az enyém akkor dobj rá egy sms-t és elmentelek.
Hááááááát, nem is tudom motorino :S Elég szép időnk van így szombat reggel... meg lehetne kísérelni egy kanyargást vagy inkább halasszuk holnapra?
Esetleg, ha valaki felvidék felé venné az irányt, szivesen csatlakoznék hozzá ma 11-12-ig
De jó rendszámtartója van valakinek
Hát ja csatlakoznék az előttem szólóhoz lehet engem is érdekelne pár dolog
válság van...nem futja motoremelőre...
szerintem csinálj pár képet a gépről vagy egy alkatrész listát az lehet jobban felkelti az érdeklődést és akkor nem kell minden nap beírogatnod
Sziasztok!Bontott Z750 alkatrészeket kínálok 2006-os évjáratú,keveset futott,nem törött motorból.(Tulajdonostól!)
Részletekért érdeklődni telefonon,a 30/9748953-as számon.