Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jovobeni terv nekem is :D
Na az fasza remélem teszel fel képeket ide vagy a motorostúra.hu-ra jó volt a tavalyi horvát leírás is csak így tovább . hááát.... nem tudom egy Balaton-Grossglockner van kinézőbe aug első 2 hetébe
Jaja éppen ezt akartam mondani
Olasz, Felvidek, Erdely......
Ezek kozul remelem ketto legalabb osszejon.
Sok meghivas van itthon is, uh nem tudom mi fog osszejonni....
Ti errefele?
nem van egy csomó más gép is ami tetszik, sőt eddig ezt a gépet nem is ismert nem is hallottam róla most a napokban láttam aztán néztem meg és megtetszett 550-es 2hengeres moci 69 lóerős elég jól hangzik
Plazernel mar csak aprilia köd van,mast motort mar nem is ismer
Ezen nem veszünk össze
inkább egy aprilia sxv 550 az egy vadállat gép
Túl nagyok az igényeitek...
Nekem egy Husy SM610 tök elég lenne városba, városon kívülre meg jó a Ninja. De egy benzinkútra én is igényt tartok!
ááá benzit úgy szereznénk mint Vin Diesel a fast and furios-ban
ja, ha meg jön a tanker, hogy feltöltse, akkor dobókockával fizetsz: 1-5 ingyen, 6-nál újat dobhatsz
meg egy benzinkút
már csak egy ágy meg egy falicsap kell
hát jah meg 6-8 kocsi is elférne
na hát erről nem is beszélve detto.....
+supermoto + stuntmasina. ennyi, alig várom, hogy újra írhassak a télapónak
én is el tudnék képzelni még egy túramocit, egy cross meg egy quadot a garázsban!
elsőre mondjuk jöhetne egy caponord azzal ki lehet menni a világból meg földutakra is le lehet vele menni csapatni nyugodtan
Mi az idei tervetek
köszi nekem is bejön tetszenek a dobozos masinák mivel nekem nincs pénzem igazi túramotort venni így oldottam meg már csak az ülésemet kéne átalakíttatni,hogy ne fájjon a picsám 5-600 km után ja és hogy ne kelljen a gatyámat rákölteni,mert azt inkább elmotoroznám
Csak mert meg van pakolva rendesem
Kulomben en is doboz parti vagyok
hali Gaba
bocs most néztem a mailt
holnap hívlak, napközben nem zavarlak?
FIGU
szerintem tök állat rajta a doboz
há mééé .