Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegeny motor
elég necces időjárást mondanak de még ráérünk eldönteni pénteken
jól fel van pakolva! azért valami kamu tüv papírt én összedobnék a helyedben
Én inkább vasárnap mennék (jó idö esetén)
Hajrá! Hajrá!
Amugy lesz-e valami a szombati akcióból? Elég ramaty időt jósolnak
Innen vettem egy fórumos kollégától.De lehet majd továbbadom de majd még meglátom mert nagyon szeretem .
honna szereszted a kiput?
Hali Panyó, Te voltál a pároddal a Reitteren délután? Legalábbis zöld kicsiZ volt.
Szerinted az ilyen szelíd túra motorosokat is basztatják a csűért a rendőrök + még bele dobom a killert is akkor elég szolid a decibel csak papírja nincs
Tegnap a Glocknerröl hazafele,talalkoztam egy 750-es gixxerel.erdekes volt,kanyarbol kifele kis egyenes,a gixxer 2-esbe volt meg mikor en mar az 5.-et valtottam olyan 170-nel.mögöttem jött,majd zell am see-nel a hosszu egyenesben elment(nem is huztam neki mert ertelmetlen lett volna).
Azert a gyerek sem tudta h miert nemtud csak a hatam mögött jönni .Teny es valo h igy rövidre csinalt lancekerekkel jo hegyeken menni,de 180km es a tank üres.
Nekem az elsö Brembo sc lassan lemegy,mar a fekhatas is gyengebb,viszont a tärcsän nem latni h megette volna.Rendelnem kell beteteket .
Szia!
Ha jót szeretnél csak gyári vagy brembo. Ha érdekel adatlapomon elérsz!
sajnos a fék fejlesztőknek sem sikerült újat alkotni a fizikában:ha azt akarod, hogy komoly,jó hatásfokú legyen a féked a Z-n,akkor bizony enni fogja a betétet és a tárcsát is...
igaz ami igaz
hali
mennyire gondoltál, email címen is elérsz
FIGU

Ezt az Osgyánt meg kell látogatnom
Nem nem nemetorszag-.Ausztria
köszi.jo volt.nekem a jövö szombat nem jo mert 350fös rendezvenyem van,elö zenevel ,profi tancosokkal.vasarnap szabad vagyok.majd dumalunk meg addig.
Hehe! Észre sem vettem, hogy írtál rám választ :D
Amugy köszönöm a megjegyzést...

Adatlap frissítése végrehajtatott :P
biztos jó az is olyanom még nem volt semmiben
Na pont ezért kérdeztem mert nem szeretnék úgy járni,hogy megeszi köszi a tanácsokat
Nekem az okosak azt mondták, hogy a Ferodo az überistenkirálybeszarszjó
vagy brembo
sziasztok '06-os Z750-realu lánckerék,+2-es eladó,új(nincs benne 100km)...nekem nem jött be a -1-es elsővel párosítva...nagyon forog tőle a motor:180-nál(gps)10000-et,valamint 190 km egy teli tankkal,ez 3500km-es túra előtt nem túl fasza...megy vissza a gyári hátsó,marad a -1-es első...