Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha a futóműre azt fogod mondani, hogy jó, akkor megeszem a kalapom
amúgy ez is könnyen meglehet! amire én igazán kíváncsi vagyok az a ride by wire működése, futómű fék az biztos jó, az meg hogy a motor milyen erős az egy másik kérdés de majd próbálom a Z-hez hasonlítani
de amúgy nyilván más a preferenciánk mert te vettél egy hasalós gépet ami nekem kényelmetlen lenne, ahogy a mille is az volt
Remélem azt fogod mondani, hogy tök jó, ezáltal kiderül számomra, hogy mások az igényeink, tehát valószínűleg nekem a Tuono sem tetszene
majd kiderül ha nem tetszik azt is le fogom írni
egy fos, így röviden...
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, mi a tapasztalat, műszakin mennyire nézik a gumi mintmélységet? nekem kb 1mm a hátsó
Sziasztok.
Ha esetleg valakit erdekelne szoljon.szallitasban segitek.
Hivjatok nyugodtan.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750-4947901
babot tudok adni
na azt tudnám értékelni
miután mindet megtöltötted
lásd hogy nem vagyok irigy,,átpasszolok neked néhány csirkét,hogy gyakoróhass....
a tésztanyújtó után biztos
mi lenne mi lenne? lézerkarddal ennénk a babkonzervet pubi
áhhh.ne használd szart se ér.....ja...neked lehet ,hogy még valamit javít
maj tanácsot kérek tőled péniszpumpa ügyben
és mi lenne ha egy gyártó kicsit másképp gondolkodna lehet rögtön nagyobb szelet jutna a tortából csak be vannak szarva inkább a biztosra mennek - bár nagy kockázatot nem látok benne
ja igen, az újat eladását segítve: a régi rezonanciája már "idegesítő" (by kawasaki.hu)
vagy 3 igyál az egészségünkre
te is csak a szemránckrémet kenegeted,majd ha beakad egy fullos picsa azonnal mécc faszhosszabbítani
hát nem tudom biztos benne van ez is de szerintem azért vannak független tesztek is
szerintem max a hangolást kéne ezek közt a cuccok közt válzotatni elé példa gyáron belül er6n és versys melleseg Z-ben is ugyan az az első villa van mint ezekben
akkó legyen kettő
a gyártók nehezen változtatnak. ha megnézed, inkább felvarrják a ráncot évről évre, hiszen, a közönség úgyis megveszi, ha valami megy. aztán, ha a számok igazolják, beújítanak, mint ahogy 2007-ben történt. de addig 03-06, azaz 4 évig jó volt a régi is..
A szaksajtót inkább hagyjuk. Azt írja jónak, aki fizet. Autókereskedő voltam (új autó és nem Suzuki). Ha nem csengettünk, szar volt a cikk, stb. Sajnos egyes motorok ZX6-Z750 nem teljesen kompatibilis. Mindenképpen át kellene tervezni a szerszámokat. Így meg elmegy a spórolás. Két külön kategória, az egyik sport, a másik sport-túra.